WEBINÁŘE BOWENOVY

TECHNIKY

Okamžitá pomoc
kdykoliv a kdekoliv

JAK POMŮŽE "POUHÝ" WEBINÁŘ...?

ÚLEVA, KTEROU MÁTE VŽDY S SEBOU - SVÉ RUCE!

Chcete pomoci od svých tělesných bolístek pohodlně doma, názorně a bez čekání? Pak jsou Webináře správná volba. Jsou praktické, velmi názorné a běžně dobře zvládnete potřebné hmaty. Až si prostudujete jednotlivá zaměření, který problém začnete řešit jako první?

JAK METODA PŘESNĚ FUNGUJE?

Bowenova technika hledí na tělo jako na provázaný celek. Jemný tlak, postup a průběh hmatů pomáhá stimulovat krevní cirkulaci a tím uvolnění svalu. Dochází k mírnému dráždění nervových zakončení a tím koordinaci svalového napětí různých částí těla. Ovlivněním fascií se účinek šíří dál do těla a tím se dosahuje komplexního účinku. Zlepšuje se místní prokrvení a dochází k jemné lymfatické drenáži. Tělo tak vyplavuje a čistí se od toxinů, do krve se vyplavuje více endorfinů. To celé přináší pocit úlevy a klidu do vašeho těla. Ten má delší trvání, než u klasické masáže. Lze ovlivnit svaly přesně a cíleně - pomoci se dá rychle a s dlouhodobým efektem.

PRO KOHO JE BOWENOVA TECHNIKA VHODNÁ?

Bowenova technika je velmi jemná a šetrná metoda, která se může využívat u mnoha diagnóz a lidí bez rozdílu věku, od malých dětí přes těhotné ženy až po starší pacienty. Téměř každý ji může kdykoliv využít pro svou úlevu - nechat se (přijít k nám), nebo se ošetřit sám (využít webináře).

KDO VÁS BUDE PROVÁZET

Ing. Dana Švestková, Ph.D.

Lektor a praktik Bowenovy techniky od roku 2007

Lidé s Bowenovou technikou přicházejí na to, že změnit k lepšímu se dají i několik let staré problémy. Jsem praktik Bowenovy techniky už dlouhou dobu. V praxi vidím velké pokroky a zlepšení u problémů, které jejich "majitelé" už považovali za svůj úděl. S Bowenovou technikou je vidět, že s mnoha potížemi se ještě mnoho dělat dá.

CO POTŘEBUJETE VYŘEŠIT JAKO PRVNÍ?

VYBERTE SI

KRK KROUTÍ,
RAMENA ZÍRAJÍ


SPOLEHLIVÁ KOLENA PRO SPORT I VŠEDNÍ DEN


KOTNÍKY - DRŽÍ Í CHODÍ
A BEZ BOLESTI


"PRŮJEZDNÉ"
KARPÁLNÍ TUNELY


POHODA V TĚHOTENSTVÍ

LÝTKO, ACHILOVKA
A OSTRUHY JEN PRO RYTÍŘE


BOLESTI HLAVY A MIGRÉNY
PUSŤTE Z HLAVY


ČELIST A TROJKLANNÝ NERV
O KTERÝCH NEVÍTE


BOLESTI BEDER
VZDÁLENÁ MINULOST


HORNÍ ZÁDA - ÚLEVA PRO DVA

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

CO O WEBINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ "MAJITELÉ"?

Šli jsme do toho s manželem a musím říct, že jsem šťastní, že to umíme. Když nás někde "loupne", tak si dokážeme rychle pomoct. Nevěřila jsem, co několik hmatů dokáže. A ani nejsem nějaký extra manuálně šikovný typ.
Marcela a Tomáš Čeplovi
Před lety se mi stal úraz, zlomila jsem si ošklivě pažní kost. Dlouuuuho mne to zlobilo. Jsem fyzioterapeutka a zajímala jsem se o Bowena, chtěla jsem to vyzkoušet takto, než se do toho pustím přímo. Jaké bylo překvapení, když mne ta ruka přestala bolet jen po samoošetření podle tadytoho videa :).
Zora KrykováFyzioterapeut
Čekala jsem jen video nějakých pár hmatů, ale paní Švestková to krom toho ještě skvěle vysvětluje. Konečně jsem pochopila, proč mne ten krk tak bolí a ramena taky. Předělala jsem si podle toho v práci sezení a hnedle je to znát. Ještě si pořídím ty karpály. Ty mne taky zlobí.
Andrea KrotánkováSales manager

ZVLÁDNETE TO TAKY

 

ÚLEVU MÁTE NA DOSAH VLASTNÍ RUKY

 

VEZMĚTE SI JI!