Přijďte se podívat na webinář
a najděte pomoc

HORNÁ ZÁDA - ÚLEVA PRO DVA

Místo mezi lopatkami je naší slabinou. Potřebujeme to nějak vyřešit. Bowen na to rychle pomáhá a i když si tam nejde dosáhnout, stačí mít jakéhokoliv parťáka - nemusít to být žádný profík. Stačí kdokoliv z vašeho okolí, abyste si mohli vzájemně pomoci. Klidně kolegyně v práci. Nakonec, vy pomůžete jí a ona zase vám. Bolesti okolo lopatek mohou být hoooodně protivné. Takhle se naučíte pomoc, jakou umí málokdo. Normálně se ji učí jen profesionálové. Ale teď budete mít možnost pomoci ve zjednodušené a proto dobře zvládnutelné formě Family care i vy.

Někdy není k zahození být nepostradatelní. Někdy si to můžeme klidně dopřát. Přihlašte se v předstihu.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Záznam upravím, opravím. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Preciznost předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuji grify a vychytávky. Pouštějte si to opakovaně, objevíte spoustu věcí, kterých jste si napoprvé nevšimli.

Za cenu 449,- webinář získáte navždy.

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

OBJEDNÁVKA HORNÍ ZÁDA - PRO DVA

DOPORUČENÍ

Z minulého webináře
Zorka:

Před zhruba 5-7 lety jsem měla
z in-line Kolesovu zlomeninu pravé ruky. Spravené jsem to měla tak, že bez problému vykonávám práci fyzioterapeutky s tím, že si ruce běžně ošetřuji i několikrát za den -dle potřeby. Nyní po Tvém ošetření na dálku se moje ruce doslova rozsvítily. Opravdu vřelý dík!!!