Práce, která přínáší pomoc.

Aneb "Nesnáším byznys!"

Když se setkáte s přístrojem, potravinovým doplňkem, pomůckou, čímkoliv, co vás osloví ve směru účinné pomoci lidem a chtěli byste to používat a dál šířit, zřejmě zjistíte, že to je multilevelmarketing. Dejte si chvilku šanci posoudit, jestli to nepatří do několika málo Must-free MLM, kde pochopili, že s klidem a bez tlaku to půjde lépe. Kde se distancují od nechvalně známých praktik dřívějších MLM.

Chceme pomáhat lidem, lze vyřešit mnohé problémy a hlavně pracovat v klidu s takovými lidmi okolo sebe, kde se i vy budete cítit dobře - a o to jde.

Nemyslíte si nic dobrého o MLM?
Máte pravdu, "takhle" se to opravdu nedělá.

Existují důvody, proč lidé chtějí změnit pozici zaměstnance a být svobodnější. Ale rovnou říkám, že pasívní příjem je něco jiného, než peníže bez práce. Must-free MLM může být příjemným prostředím a smysluplnou prací. Proč mají lidé důvod pro změnu a jak se Must-free MLM pozná a vypadá?

ZDARMA si stáhěnte e-BOOK

Kdo ho napsal?

Ing. DANA ŠVESTKOVÁ, Ph.D.

- Oficiální přednášející pro ČR pro lékařskou i laickou veřejnost
- Školení nových partnerů
- Přednášející už na I. lékařském symposiu 2019
- Poradce zákazníků, i pro zdravotnictví
Kouč a psychoterapeut

3. nejlepší prodejce v naší MLM firmě v Evorpě za měsíce 1-7 / 2023.

"Nesnášela jsem MLM, ale tady je pohoda" - Říkají noví partneři.

 

Jsem tu pro ty, co chtějí sami.

Jsem tu od toho "jak na to"... Říkám já

 

ZLEPŠIT ZDRAVÍ lidé stále potřebují
a potřebovat budou.

Proč jsem ho napsala?

Všechno, co si vybavíte, že nesnášíte na "MLM" - a já také, považuji za osobní a profesní selhání konkrétních lidí - prodejců i manažerů v jakémkoliv MLM.

Výsledku 3. nejlepšího prodejce v Evropě v jedné MLM společnosti (prodáváme cenově náročnou věc) jsem dosáhla práve jen a jen proto, že jsem se všem těmto chybám do důsledku vyhýbala. To co považuji za správné - slušnost, péče a dobrovolnost je to, co evidentně funguje a je jedinou cestou ke spokojenosti na obou stranách.

I když na "šmejdy" narazíte všude, přesto trvám na tom, že MLM může být fér, slušný a svobodný a pro lidi těchto vlastností cestou ke spokojenému životu. Jen si dobře vybrat a trvat na tom - dokonalost neexistuje. Ale ať děláte cokoliv, principy úspěchu v tomto duchu jsou stále stejné. A hodí se to i pro život.

Díky tomto e-booku si možná ulevíte od jednoho velkého předsudku, bez nějž se může otevřít velmi zajímavá cesta. Je krátký a výstižný. To je malá cena za příležitost. A nebo třeba nic a stálo to jen trochu času. 

Jak se dělá takový MLM se dozvíte v e-booku

ZDARMA zde

Chcete si promluvit raději rovnou telefonicky?
ZAVOLEJTE
Zastihnete mne na telefonu 774 493 383