FYZIO BEZ DŘINY

-

MASÍRUJ BEZ DŘINY

KURZY BOWENOVY TECHNIKY

Mnoha masérům, ale i fyzioterapeutům hrozí, že dříve, či později skončí s měkkými technikami či masážemi, protože si odrovnají ruce. 

Příliš mnoho fyzioterapeutů i masérů je tak vystaveno riziku ztráty příjmu. Jsem přesvědčená, že sebelepší a dokonaleji lidem pomáhající technika nemá valný smysl, když terapeuta do pár let odrovná. Sotva se ji člověk pořádně naučí, už je sám skoro "na invalidní důchod". Je to velká škoda - času, energie a toho, co máme rádi - to bolí nejvíc. A taky co pak mají dělat jiného?

Aby se to nestalo, je nutné zařazení techniky nebo technik, které budou účinné, ale málo namáhavé, takže zbude dost energie na oblíbené náročnější techniky (ale bude jich potřeba méně) i na osobní život a přinese dostatek financí na kvalitní vzdělávání i odpočinek.

Jestli něco takového existuje... Ano, existuje.

BOWENOVA TECHNIKA

Další názvy: B.M.T., VHT

Jak se dělá? Podívejte se...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Naučte se ji také - budete v klidu a v pohodě

Hlavní kurz Bowenovy techniky

Dveře, které vám otevřou svět bez dřiny, ale přes to s velkými výsledky

Kurz je určen pro všechny, kdo se s Bowenovou technikou setkávají poprvé. Je velmi přínosný i pro fyzioterapeuty - pro ty budou při kurzu předány rozšiřující informace pro jejich praxi - využití hmatů mimo sestavu. Kurz je hlavně praktický, zaměřený na co nejlepší procvičení hmatů. Každý je může využít podle úrovně svých znalostí těla. Maséři a laici se budou držet dané sestavy.

Cílem Hlavního kurzu je naučit se Bowenovými hmaty řešit bolesti beder, středních zad a bolesti od lopatek (kompletní usazení lopatky na místo, kam patří) + ramena, krk až po bolesti hlavy - úleva je rychlá a vydrží. Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Kurz trvá dva dny.

Hlavní kurz je také základním kamenem pro všechny navazující speciální ošetření (Hlavní kurz 2 - pokračovací a Specializované kurzy: ramena, paže a ruce, kyčle, kolena, kotníky, čelist, potíže s břichem a plodností a po porodu, potíže na hrundíku a dýchací). Ty si pak můžete volit v jakémkoliv pořadí.

Bonusy

  • Skripta v ceně
    Ihned po uhrazení kurzu si je můžete vytisknout a začít se s Bowenem seznamovat.
  • Konzultace případů po kurzu ZDARMA
    Když se setkáte po kurzu v praxi s něčím, co si nejste jistí, jak se k tomu postavit, zavoláte mi, nebo napíšete. A já vám poradím. Kurzem vaše cesta s Bowenem teprve začíná.
  • Výuková videa v ceně
    Ihned po uhrazení kurzu dostanete předem detailní výuková videa s anatomickými podkresy. Můžete se tak s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby. Podpora k tomu, abyste dosahovali co nejlepších výsledků, cítili se jistí. Podívejte se níže na ukázku. 

Zakládáme si na kvalitě a individuálním přístupu,
proto jsou kurzy pro skupinu max. 9 lidí.

Rezervujte si místo včas. 

Onlie kurz Bowenovy techniky
2250 Kč
2 ROKY
Do důchodu hravě zdravě! Bowenova technika uleví vašim rukám - oproti klasické masáži pracuje s unikátním hmatem, menší silou a nezbytnými pauzami, které zvyšují efekt této techniky. Bolí vás ruce? Skončíte, nebo skončíte s dřinou?Objednávkou získáváte SLEVU 35% na PREZENČNÍ HLAVNÍ KURZ absolvovaný do 12 měsíců od této objednávky.
Prezenční kurz Bowenovy techniky + VÝUKOVÁ VIDEA
4490 Kč
+ Videa na 2 ROKY
Do důchodu hravě zdravě! Bowenova technika uleví vašim rukám - oproti klasické masáži pracuje s unikátním hmatem, menší silou a nezbytnými pauzami, které zvyšují efekt této techniky. Bolí vás ruce? Skončíte, nebo skončíte s dřinou? VÝUKOVÁ VIDEA VÁM OSVĚŽÍ, CO JSTE SE NAUČILI. PŘÍSTUP NA 2 ROKY.
INDIVIDUÁLNÍ prezenční kurz Bowenovy techniky + VÝUKOVÁ VIDEA
od 15 900 Kč
2 OSOBY / videa na 2 ROKY
Pro časově velmi vytížené a pro ty, co chtějí být nejlepší. Vy určujete svého partnera. Zavolejte mi domluvit se, co a jak potřebujete. Ke kurzu jsou skripta a výuková videa v ceně. Kurz se může konat i u Vás. KURZY PRO TERAPEUTICKÉ TÝMY PO DOMLUVĚ. Zastihnete mne na čísle 774 493 383.

Nehodí se vám termín? Chcete vědět o nových termínech jako první?

Nevešli jste se? Nehodí se termín? Vyplňte následující kontaktní formulář a upozorníme vás přednostně. Hlídejte si emaily z dana@bowencentrum.cz (někdy to padá do složky "Hromadné", nebo "PromoAkce")

Kde se kurz koná? 

Viz konkrétní TERMÍNY výše

Individuální kurzy Bowenovy techniky

Pro časově velmi vytížené a pro ty, co chtějí být opravdu dobří

Neradi se perete s jinými zájemci o lektorovu pozornost? Chcete na své otázky odpovědi hned a chcete probírat témata, která jsou aktuálně důležitá pro Vás?

Individuální Hlavní kurz nebo Speciál je to pravé místo pro náročné. Naučím Vás Bowenovu techniku tak, jak budete potřebovat. Možná často cestujete, vrcholově sportujete nebo pracujete s lidmi jiným způsobem, který vás časově omezuje. Možná Vám nevyhovují vypsané termíny. Individuální kurz je pak to pravé pro Vás.

Kurz je dvoudenní a za uvedenou cenu je pro 2 osoby. Vy určujete, koho si k sobě vezmete jako partnera. Zavolejte mi domluvit se, co a jak potřebujete.

KURZY I PRO TERAPEUTICKÉ TÝMY - po domluvě.

Ke kurzu jsou skripta a výuková videa v ceně. Kurz se může konat i u Vás. Cena je takto konečná.

Zastihnete mne na čísle 774 493 383. Pokud mne nezastihnete, ozvu se vám zpátky. 

Chci se domluvit o možnostech

Záruka vrácení peněz

Pokud nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, vrátím Vám peníze. Vím, že metoda funguje spolehlivě, ale můžete si být jistí, že nebudu hlouběji zkoumat Vaše důvody. Kdykoli během prvního dne můžete říci, že chcete skončit a bez okolků dostanete celou částku zpět.  

Když se do toho pustíte, co bude po Hlavním kurzu?

Hlavní kurz 2 - pokračovací

1) Cílem je usnadnění pokroku absolventů především Hlavního kurzu. Soustředím sem nejdůležitější hmaty, které kvůli jejich potřebnosti a účinnosti aplikuji každému klientovi, jsou jinak roztroušeny po několika Speciálech, které byste museli všechny projít.

2) ZÁROVEŇ bude tento kurz věnován shlédnutí a vyzkoušení práce těch, kteří mají zájem o to být Doporučenými praktiky Bowenovy techniky. Toto uvedení na stránkách je samo o sobě ZDARMA a je podmíněno pouze naším setkáním na nějakém kurzu a mou spokojeností po shlédnutí vaší práce. Jde o kvalitu a dobré jméno Bowenovy techniky, za které pak ručím.

Průběh kurzu: procvičení Hlavního kurzu (1/4 kurzu) - přehled doporučených praktiků BT Hlavní kurz pro uvedení na stránky.
Pro rychlé rozšíření palety účinků na více potíží - nejužitečnější hmaty - 3/4 kurzu.
Termíny posíláme absolventům HK přímo. Na dotaz (dana@bowencentrum.cz)

Speciály Bowenovy techniky

Tady vychováváme vyhledávané specialisty

Po hlavním kurzu následuje možnost přihlásit se na speciálně zaměřené kurzy jako rameno, kotník a pod., které jdou mnohem více do hloubky a zaměřují se na konkrétní části těla a jejich časté problémy. Pořadí těchto kurzů si můžete zvolit podle chuti a zájmu. Dávám o nich vědět přímo absolventům.

Přihlásit se na ně můžete jako absolvent (nějakého, možno po dohodě i cizího) Hlavního, či Základního kurzu Bowenovy techniky, B.M.T., či jakkoliv jinak se jmenujícího kurzu Bowenovy techniky (zavolejte).

Po zaplacení speciálního kurzu se Vám zpřístupní výukové video okamžitě. Můžete si ho tak projít předem. Půjde nám to pak rychleji.

Webináře Bowenovy techniky - pro "kovářovy kobyly..."

Kdo se stará o vás? Až vás příště něco rozbolí, hned to 10 způsoby povolí.

Jak pomůže "pouhý" webinář?
Velmi.

ÚLEVA, KTEROU MÁTE VŽDY S SEBOU - SVÉ RUCE!

Chcete pomoci od svých tělesných bolístek pohodlně, tam, kde jste, hned a bez čekání? Pak jsou Webináře správná volba.

Jsou praktické, velmi názorné a rychle zvládnete potřebné hmaty. Až si projdete témata, který svůj problém začnete řešit jako první?

I ty si ulev.

Bowenova masáž je nespecifická masážní technika, která v základním provedení nenavozuje žádný léčebný proces. Pro masérské účely používá dané sestavy, které jsou pro všechny klienty stejné. Používá jemné hmaty. Přináší uvolněný a relaxovaný stav.