Bowenova technika

Pomozte svým klientům, svým blízkým nebo sami sobě. Masírujte s velkým efektem a malou námahou. 

Skupinový kurz výchozí sestavy Bowenovy techniky. Po jeho absolvování můžete libovolně pokračovat v navazujících speciálních kurzech.

Termíny a objednávka

Speciální navazující kurzy jsou zaměřené na různé části těla a jdou mnohem více do hloubky. Jsou určené pro absolventy hlavního kurzu.

Termíny a objednávka

Upřednostňujete individuální přístup, chcete mít lektora jen pro sebe a vytěžit maximum znalostí? Pak je tento kurz pro Vás.

Objednávka

Chcete se učit pohodlně doma v čase, kdy Vám to vyhovuje? Videa jsou názorná a zaměřená prakticky na různé problémy.

Vybrat webinář

Proč se zúčastnit kurzů?

Hledáte něco, co pohne vaším životem užitečným směrem?

 

Chcete najít pocit, že děláte něco důležitého pro druhé?

 

Potřebujete najít práci, kterou fyzicky zvládnete?

Toužíte vyměnit svou profesi za nějakou "hřejivější"?

 

Chcete pomoci vašim blízkým nebo i sobě? 

 

Objednáním kurzů získáte přístup do Bowen klubu, kde najdete výuková videa k zakoupeným kurzům a další výhody.

 

 

Pro koho jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné pro profesionální maséry, fyzioterapety, lékaře ale i pro obyčejné lidi - laiky.

 

Pro všechny, kdo chtějí investovat do zdokonalení svých dovedností a tím i do zvýšení svého ocenění.

 

Pro všechny, kdo chtějí pomáhat druhým s jejich bolestmi.

 

Pro všechny, kdo si chtějí rychle sami umět ulevit od bolesti.

 

 

 

Otázky a odpovědi

Kdo může na prezenční kurz Bowenovy techniky?

Každý, kdo se to chce dobře naučit. Neslibuji snadný kurz, ale výsledek bude stát za to. Tato technika si pro to, aby byla účinná, žádá pořádnou praxi.

Je to namáhavé?

Tato technika má velkou přednost v tom, že i jemný hmat má velkou účinnost. Proto i drobná žena dokáže bez námahy pomocí této techniky ovlivnit potíže vzrostlého muže.

Mám malé dítě, půjde na něj Bowen technika použít?

Výborně lze „brnkání“ použít na děti od narození, především na děti od dvou let věku, kdy mají někdy potíže s usínáním (neklid). „Bowenova ukolébavka“ funguje velice rychle, stačí ji aplikovat na zádíčka, případně nožičky.

Bowenova technika mne zajímá, ale jsem laik. Můžu přijít?

Ano, kurz je hlavně praktický a technika je bezpečná. Můžete si udělat hezký víkend s partnerem nebo kamarádkou. Abyste měli i Vy v dosahu někoho, kdo se postará na oplátku zase o Vás.

Proč chodí lidé na mé kurzy?

Absolvovala jsem u Dany hlavní kurz Bowenovy techniky i většinu speciálů. Vždycky jsem byla spokojená jak s nákladem informací a dovedností Bowenových hmatů, tak i Daniným profesionálním a zároveň přátelským přístupem při výuce. Bowenova technika mi jako fyzioterapeutovi dává velký smysl. Mám v rukou nástroj, který funguje a přináší rychlé, ale hlavně i trvalé výsledky. Myslím, že tuto techniku by měl při své práci využívat každý fyzioterapeut. Je samozřejmě vhodná i pro laiky, kteří se zajímají o to, jak vyřešit své pohybové problémy. S Daniným přístupem při výuce si Bowenovu techniku může osvojit opravdu každý, kdo má upřímný zájem se něco nového naučit. Mohu jen doporučit! Veronika Janďourková,fyzioterapeut
"Přijde mi, že klasická masáž moc nefunguje. Lidé chodí po doktorech, dostávají prášky, ale nikdo na ně nesahá. Chtěl bych umět víc pomoct tím, že budu umět dobře sáhnout a udělat něco účinného."
"S některými pacienty si nevím rady. Jestli jim to může pomoci tak, jak jsem teď zažila já, to by byla velká úleva pro ně i pro mne."
Ahoj Danuško, moc děkuji za víkendový kurz, byl dostačující výklad, dlouhá praxe, dobrá organizace. Řekla bych jeden z nejlepších a nejpřínosnějších kurzů, který jsem zatím absolvovala. Ještě jednou za vše moc díky a už se těším na další pokračování a rozšíření. Lenka Beková
"Vlastně o tom moc nevím, ale moje klientka byla na téhle masáži, když byla někde na dovolené. Říkala, že jí to moc pomohlo, že by se mi to mohlo hodit. Tak jsem tady."
"Nejsem ani masér, ani fyzio, jen laik. Já to chci pro rodinu. Máme starého dědu, co už toho moc nemůže. Chtěla bych mu pomoct. Pak syn hraje hokej, ten to taky bude potřebovat. Mám s sebou dceru, abychom pak daly hlavy dohromady a taky abychom se staraly o sebe navzájem."
"Už léta masíruji a dost mne bolí ruce. Nutně potřebuji snížit námahu, jinak budu muset přestat."

Vždycky tam je cítit touha něco dokázat a umět pomáhat. 

I vy se to dokážete naučit...