Podívejte se na webinář
a najděte úlevu pro 

LÝTKO - ACHILOVKU - OSTRUHY

Bez nohou to nejde - tedy samozřejmě, že jde, ale přináší to určité komplikace. Řekněme tedy, že s nohama OK to jde výrazně snáz. Potíže jako křeče v lýtkách, bolesti achilovky, patní ostruha - ať vzadu na patě nebo dole na chodidle před patou přínáší spoutu nepřijemných pocitů. V noci křeče ruší spaní, ráno paty dají práci se vůbec rozejít. Achilovky případně zlobí neustále.

Je určitě nutné řešit ten problém místně - pomoci zahojit poraněná místa. Ale je dobře myslet i na úlevu více příčinnou - tedy ulevit přetíženému svalstvu na lýtkách. To pak přestane příliš tahat za unavenou achilovku, dráždit úpony za a před patou a přestane mít důvod k nočním křečím.

Chcete-li, aby se mohly vaše nohy lépe pohnout, naučíme vaše prsty pohnout se tak, aby dokázaly pomoci.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Po odvysílání do dvou dnů zveřejním. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Preciznost předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuii grify a vychytávky.

Za cenu 449,- webinář získáte navždy.

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

OBJEDNÁVKA ACHILOVKA A PATA

DOPORUČENÍ

Milá Danuško, moc děkuji za váš ebook o patních ostruhách. Víc jak půl roku jsem trpěla, kdysi jsem chodila na ultrazvuk, sice pomohl, ale ta bolest. Dnes po třech dnech brnkání jsem se ráno postavila a bez bolesti. Sice jsem pak v práci cítila bolest, ale už malou. Moc děkuji za vaši práci a přeji hodně spokojených klientů. Eva Nováková