Podívejte se na webinář
a najděte úlevu pro 

KRK, RAMENA A RUCE

Muž je prý hlava a žena krk, který s ní kroutí... Kdo ví. Ale pokud toho muže jeho vlastní krk bolí, má častěji nespolupracující náladu. Oč snazší je domluvit se s člověkem, kterému je dobře. Oč snadněji, když vám samotným je dobře. Počítač, počítač a ještě jednou počítač. Krkem to začíná a rukama končí. 

Tento webinář přináší možnosti úlevy, které se dají aplikovat během práce, školy, domácích i řemeslných prací i sportu. Kolik času získáte, když vám půjde práce rychleji od ruky? Třeba proto, že se lépe soustředíte? Že se můžete uvolnit a ušetřenou energii věnovat na řešení jiných, potřebnějších problémů?

Ať už bolest není tím, kdo kroutí vaším krkem - buďte tím, kdo zatočí s ní.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Záznam upravím, opravím. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Minimálně hodina předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuji grify a vychytávky. Pouštějte si to opakovaně, objevíte spoustu věcí, kterých jste si napoprvé nevšimli.
  • Zdravotníci V ZÁPŘAHU mají webinář stále ZDARMA
    Vážím si vaší práce, zasloužíte si také péči - použijte slevový kód ZDRAVOTNIK100 a normálně fakturu odešlete. Vyčkejte pak, prosím, na její zaktivování. Oznámení s přístupy přijde opět emailem.

Když nemůžete vy za mnou, musím já k vám :)

Za cenu 249,- webinář získáte navždy.

OBJEDNÁVKA

Vzhledem K VELKÝM PROBLÉMŮM S ONLINE PLATBAMI Vám pošetřím nervy a do vyřešení PROSÍM O VAŠI TRPĚLIVOST S PLATBOU rovnou BANKOVNÍM PŘEVODEM. Věřím, že i tak na webinář přijdete. Děkuji za pochopení.

POZOR - RADA - Pokud by se nepodařila online platba, použijte rovnou pokyny k platbě, které vám ihned po odeslání přijdou emailem. Děkuji.

DOPORUČENÍ

Účastníci tohoto webináře mi napsali:

Jarmila: byla jsi skvělá jako vždy, ty ruce jsou super, dnes mi to hodně pomohlo
Pepča: Moc Vám děkuji za pěkný webinář !!!
Aleš: Díky moc a krásný večer! :) Rád přijdu na kurz...
Erika: ďakujem, a prajem všetko dobé Erika
Milena: Taky díííky a opatruj se.
Monika: Taky moc děkuji.
Michaela: děkuji mockrát za váš čas
Jitka: Děkuji a také ráda přijdu v budoucnu na kurz.
Renata: Super webinář. Moc děkuju
Tom: Moc díky za krásný a moc užitečný Webinář Dano! Hezký večer vespolek! :)
Alena: Děkuji, brnkání pomáhá.