Pořiďte si tento webinář
a najděte úlevu pro

KARPÁLNÍ TUNELY a PŘETÍŽENÉ RUCE

Máte-li tyto potíže, je pochopitelné, jak nutně potřebujete najít pomoc. Problémy s rukama zasahují nejen do pracovních činností, ale snižují často i kvalitu spánku. A důkladný odpočinek je pro řešení jakýchkoliv životních situací zásadní.

Tento webinář přináší nové možnosti úlevy především pro domácí podmínky, ač je využívá i profesionální zdravontický sektor. Jsou vhodné, účinné a bezpečné i v těhotenství, kdy jsou jinak možnosti zásahu velmi omezené. Lze je provést během práce, sportu i ve chvílích odpočinku, či přímo v noci. Pokud je již nutná operace, ulehčí dobu čekání na ni. 

Máte-li potíže s rukama, mějte ve svých rukou i pomoc.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Po odvysílání do dvou dnů zveřejním. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Minimálně hodina předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuii grify a vychytávky.
  • Zdravotníci V ZÁPŘAHU mají webinář stále ZDARMA
    Vážím si vaší práce, zasloužíte si také péči - použijte slevový kód ZDRAVOTNIK100 a normálně fakturu odešlete. Zajistíte si tak přístup i k záznamu.

Když nemůžete vy za mnou, musím já k vám :)

Za cenu 249,- webinář získáte navždy.

OBJEDNÁVKA

Vhledem K VELKÝM PROBLÉMŮM S ONLINE PLATBAMI Vám pošetřím nervy a do vyřešení PROSÍM O VAŠI TRPĚLIVOST S PLATBOU rovnou BANKOVNÍM PŘEVODEM. Věřím, že i tak na webinář přijdete. Děkuji za pochopení.

POZOR 
Pokud by se nepodařila online platba, použijte pokyny k platbě, které vám ihned po odeslání objednávky přijdou zároveň emailem. Děkuji.

DOPORUČENÍ

Zorka:
Před zhruba 5-7 lety jsem měla
z in-line Kolesovu zlomeninu pravé ruky. Spravené jsem to měla tak, že bez problému vykonávám práci fyzioterapeutky s tím, že si ruce běžně ošetřuji i několikrát za den -dle potřeby. Nyní po Tvém ošetření na dálku se moje ruce doslova rozsvítily. Opravdu vřelý dík!!!