Podívejte se na webinář
a najděte pomoc

ÚLEVA OD BOLESTÍ HLAVY A MIGRÉNY

Často si lidé myslí, že na bolesti hlavy pomohou jen prášky. Že s tím mustí nějak žít a holt ten kříž na svých bedrech snést. Za tu dobu, co s Bowenovou technikou pracuji, to je od roku 2007 jsem toto mohla říct jen o jedné paní. Všem ostatním se ulevilo, nebo se toho zbavili úplně.

Nevěřili byste, jak často za to mohou svaly na krku a na ramenou. A na ty si dosáhnete úplně v pohodě. Tady nepomohou žádné výmluvy. Kdo chce, aby mu bylo lépe, ten se to naučí. Jestli vám to nebude fungovat - napište si o vrácení peněz.

Máte právo na těžkou hlavu, není snadná doba. Stejné právo máte i na to, abyste mohli zase vykročit s hlavou o mnoho lehčí.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Záznam upravím, opravím. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Preciznost předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuji grify a vychytávky. Pouštějte si to opakovaně, objevíte spoustu věcí, kterých jste si napoprvé nevšimli.

Za cenu 349,- webinář získáte navždy.

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

OBJEDNÁVKA

WEBINÁŘ: POMOC OD BOLESTÍ HLAVY A MIGRÉNY

DOPORUČENÍ

Z minulého webináře
Zorka:

Před zhruba 5-7 lety jsem měla
z in-line Kolesovu zlomeninu pravé ruky. Spravené jsem to měla tak, že bez problému vykonávám práci fyzioterapeutky s tím, že si ruce běžně ošetřuji i několikrát za den -dle potřeby. Nyní po Tvém ošetření na dálku se moje ruce doslova rozsvítily. Opravdu vřelý dík!!!