Přijďte se podívat na webinář
a najděte pomoc

KOTNÍKY - PEVNÉ A BEZ BOLESTÍ

Kdo jsme si někdy špatně nešlápli. Když se to opakuje často, tak to začne být potíž. Jestliže ale hned zakročíme a to jde snad doslova kdekoliv, tak hojení opravdu hooodně urychlíme. Další plus je, že noha bude šikovnější v ovládání. V lehčích případech o tom brzy ani nebudete vědět. To platí ale i pro starší zranění, kdy se nožka stále chová k chůzi odmítavě.

Pokud noha drží pohromadě a nevyžaduje zákrok lékaře, je ta pravá chvíle na Bowenovu techniku. Pokud se to bez lékařské pomoci neobešlo, je čas na speciální pomoc a tu vám ukáži také. Šikovné pro ty, co potřebují být co nejdříve zase bezpečně na nouhou.

Je tedy jedno, jakou historii má váš "přešlap" - letitá zkušenost říká, že ať čerstvý, nebo prehistorický i tak můžete být zase pevní v kramflecích. Přihlašte se.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Záznam upravím, opravím. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Preciznost předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuji grify a vychytávky. Pouštějte si to opakovaně, objevíte spoustu věcí, kterých jste si napoprvé nevšimli.

Za cenu 449,- webinář získáte navždy.

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

OBJEDNÁVKA KOTNÍKY

DOPORUČENÍ

Reakce po webináři
Před několika léty jsem měla zlomeninu kolenní čéšky a od té doby mi stále otélkal kotník. Díky webináři jsem vyzkoušela kotník a okolí brnkat. A stala se změna, otok se neuvěřitelně zmenšoval, až téměř vymizel. Přesto každý den v brnkání pokračuji, aby se otok znovu neobjevil. Danuš, Tobě děkuji za Tvé úžasné webináře, které jsou tak jasné, zřetelné a velice účinné. Libuška