Podívejte se na webinář
a najděte pomoc

POHODA V TĚHOTENSTVÍ

Těhotenství je přirozený stav a při fyziologickém průběhu lze budoucí mamince ulevit od několika potíží. Především při bolestech rukou, zad a když je tahá bříško. Která maminka by nechtěla dostatek místa pro své miminko. Zároveň lze zmírnit dopad těbotenství na břišní diastázu. Takže chcete-li být v klidu už během těhotenství a mít lepší stav bříška i po něm, tento webinář je vaše bezpečná cesta, jak toho dosáhnout.

Klidné těhotenství miminku prospívá - zbavte se starostí, které jsou zbytečné.

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Záznam upravím, opravím. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Preciznost předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuji grify a vychytávky. Pouštějte si to opakovaně, objevíte spoustu věcí, kterých jste si napoprvé nevšimli.

Za cenu 449,- webinář získáte navždy.

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

OBJEDNÁVKA TĚHOTENSTVÍ

DOPORUČENÍ

Z minulého webináře
Zorka:

Před zhruba 5-7 lety jsem měla
z in-line Kolesovu zlomeninu pravé ruky. Spravené jsem to měla tak, že bez problému vykonávám práci fyzioterapeutky s tím, že si ruce běžně ošetřuji i několikrát za den -dle potřeby. Nyní po Tvém ošetření na dálku se moje ruce doslova rozsvítily. Opravdu vřelý dík!!!