Přijďte se podívat na webinář
a najděte pomoc

ÚLEVA OD BOLESTÍ BEDER

Bolesti beder jsou životní realita. Dnešní životní styl tomu hodně nahrává. Nebezpečí na ně číhá ve spoustě sezení i v chybách při sportování. Zákeřnost v podobě lehsedu zdaleka ještě neopustila všechny sportovní metodiky. Dobrá zpráva je, že stačí přestat zádům škodit a ono se leccos spraví.

Proto se podíváme na to, co tam bolet nemusí a jak na to. Jaké důvody to může mít. Jak vlastní rukou pomoci od bolestí, které se už projevily. Dostanete se ke hmatům na zádech snadno a zase se budete cítit lehčeji.

Život nám nakládá na bedra co ho napadne. Pojďme mu to trochu zkazit a z těch zad zase něco sundat. 

 

  • Záznam - kdykoliv po ruce
    Paměť je záhadná, někdy vám ukáže něco úplně jinak. Když to nebude dělat, co má, vždycky se můžete znovu podívat. Záznam upravím, opravím. Dostanete odkaz a přístup - NAVŽDY.
  • Preciznost předávání znalostí
    Máte dostatek času si všechno pořádně vyzkoušet. Ukazuji z různých úhlů a prozrazuji grify a vychytávky. Pouštějte si to opakovaně, objevíte spoustu věcí, kterých jste si napoprvé nevšimli.

Za cenu 349,- webinář získáte navždy.

CO VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

OBJEDNÁVKA BEDRA

DOPORUČENÍ

Z minulého webináře
Zorka:

Před zhruba 5-7 lety jsem měla
z in-line Kolesovu zlomeninu pravé ruky. Spravené jsem to měla tak, že bez problému vykonávám práci fyzioterapeutky s tím, že si ruce běžně ošetřuji i několikrát za den -dle potřeby. Nyní po Tvém ošetření na dálku se moje ruce doslova rozsvítily. Opravdu vřelý dík!!!