MASÉŘINA ≠ DŘINA

Zničené ruce, šlachy, záda… – to je minulost. Hodiny v předklonu – už ne. Je přirozené a oprávněné chtít vydělat slušné peníze za kratší čas a pošetřit ruce. My maséři si nekoupíme nové ruce, když nám ty původní doslouží. Je potřeba myslet na budoucnost.
A naproti tomu, co takhle umět bez větší námahy namasírovat třeba 10 lidí za půl dne? A ty výsledky. Radost. Chcete taky?


Zdálo by se, že to je ideální technika pro všechny maséry. Není. Je to jen pro ty, kteří dokáží přijmout fakt, že mohou mít výborné výsledky a spokojené klienty, aniž se u toho musí sedřít za pár korun. Možná si říkáte: „To přece chce každý, ne?“ Ale není to tak. Při kurzech vidím, že to nejsou hmaty ani teorie, co je nejtěžší se naučit. Je to právě zbavení se pocitu „povinnosti“ si tu finanční „odměnu“ odmakat – jeho změna na zcela jiné nastavení. Je to vedle pochopení toho co a proč děláte, to nejcennější, co na kurzu dostanete.
Důvod, proč lidé vyhledávají konkrétního terapeuta, není (pouze) o jeho odborných schopnostech. Chceme, aby Vás lidé vyhledávali kvůli Vám osobně, nikoliv jen jako jednoho z mnoha praktiků (jakékoliv) techniky. „Bowen“ mění životy lidí v mnoha směrech. Probudí ve vás především důvěru ve svou schopnost pomoci, i v tu zatím neobjevenou část. A ta Vás velice mile překvapí. Přijďte na kurz.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů