Hledáte pomoc na noční křeče v lýtkách, abyste se v klidu vyspali?

Chcete zase chodit běhat, ale bez bolavé achilovky?

Potřebujte se zbavit velkých bolestí kvůli patní ostruze?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ, ČTĚTE DÁL

Noční hopsání se snahou na krutě bolící nohu v křeči došlápnout... to nikoho nepotěší. Když nemůžete běhat, protože zlobí achilovka... Kdo by chtěl ta kila navíc. A ostruha? Bolí vás při každém došlapu pata nebo chodidlo jako ďas? 

Zřejmě je čas s tím něco udělat.

Je dobře, že s tím někam chodíte. Možná ještě rozhodují drobnosti, co to nakonec spraví. Ono tisíckrát nic umořilo osla a tisíckrát kilo je tuna. Tedy jak ulevit tisíckrát trošku, abyste tu tunu shodili.

Jmenuju se Dana Švestková a dostalo se mi životního daru Bowenovy techniky. Její působení dokáže ulevit mnohému trápení. Pamatuji si spoustu bolesti, kterou jsem kdysi ještě neuměla odstarnit tak snadno, jako dnes.

JAK NA KŘEČE V LÝTKÁCH, BOLAVOU ACHILOVKU, PATNÍ OSTRUHU

Našla jsem způsob, jak ji aplikovat sama na sebe. Být nezávislá na druhých a nemuset čekat na pomoc zvenčí. Používám ji na své problémy úplně běžně. Myslím si, že pro váš užitek by mohla vaše domácí lékárnička obsahovat: náplast, desinfekci a Bowenovu techniku.

Mějte z její pomoci velký užite také vy.

VYTVOŘILA JSEM E-BOOK A VYBAVILA HO VÝUKOVÝM VIDEEM

Máte nyní k dispozici přes 25 stránek praktických informací pro pochopení a řešení těch protivných problémů. Zbavte se jich co nejdříve.

Video je nejnázornější způsob a tak jej máte také. Více lze naučit už jen přímo vedením rukou. Třeba na to také dojde, zatím se na video pozorně podívejte. Učte se hmaty se mnou. Tak to začne brzy fungovat.

Co žádáte od tohoto ebooku?

 • ANO, CHCI SE NAUČIT ULEVIT
  tím, že zjistím, jak stojím.
 • ANO, CHCI SE NAUČIT BRNKAT
  protože tím ulevím přetíženým svalům
 • ANO, POTŘEBUJI ZKONTROLOVAT
  jak se protahuji a vyhnout chybám
 • ANO, SLIBUJI SI
  že se budu o sebe starat a dělat vše, jak nejlépe budu umět
 • ANO, CHÁPU
  to je potřeba dělat pravidelně a poctivě

Jsem tu pro vás, spolu to zvládneme.

Dana Švestková foto

OBJEDNÁVKA

Zjistili jste, že eBook není pro Vás?
Pokud Vás obsah neosloví, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.