Tento slider nemá žádný obsah. Pravděpodobně byl smazán.

HLAVNÍ KURZ BOWENOVY TECHNIKY

Pomoc vašim blízkým i úleva od dřiny.
Vítáni jsou profíci i LAICI!

- Hledáte něco, co pohne vaším životem užitečným směrem?

- Chcete najít pocit, že děláte něco důležitého pro druhé?

- Potřebujete najít práci, kterou fyzicky zvládnete?
- Toužíte vyměnit svou profesi za nějakou "hřejivější"?

~

To jste tu naprosto srpávně.

ZBAVTE SE DŘINY - NAJDĚTE POHODU

Možná masírujete rádi, ale už jste unavení. Potřebujete najít něco mnohem méně náročného. Právě jste na to kápli. Bowen je pohodový a účinný. Proč vám to někdo neřekl dřív? Všechno má svůj čas. Toto je ta správná chvíle se správnou motivací.

Chcete částečně nebo dokonce úplně změnit profesi? Na lásku ani na Bowena nikdy není pozdě. A té touze stejně nikdo nezabrání. Co si člověk usmyslí, to také dokáže. To jen nevíte, jaký talent ve vás dřímá.

Bojíte se jet sami? Vezměte někoho s sebou - je to výhodné (část za parťáka či partnera zaplatím já - kolik, hledejte v objednávce). Někdo se přece musí starat také o vás...

K ČEMU A KOMU SE TO "BRNKÁNÍ" HODÍ?

Při rozhovorech s absolventy kruzů se dozvídám zajímavé životní příběhy. Na otázku proč přišli na kurz, uvádějí důvody, že:

"Už léta masíruji a dost mne bolí ruce. Nutně potřebuji snížit námahu, jinak budu muset přestat." Je z toho cítit láska k masírování a pomáhání lidí. Radost, že objevili řešení.
"Přijde mi, že klasická masáž moc nefunguje. Lidé chodí po doktorech, dostávají prášky, ale nikdo na ně nesahá. Chtěl bych umět víc pomoct tím, že budu umět dobře sáhnout a udělat něco účinného." Lidé je žádají o pomoc na problémy, které nejsou dost těžké na léčení lékařem, ale dost protivné, aby si zasloužily pozornost. Takové to "tisíckrát nic..." Vidí, že tady se dělá celkem málo hmatů, a i tak to funguje.
"Vlasntě o tom moc nevím, ale moje klientka byla na téhle masáži, když byla někde na dovolené. Říkala, že jí to moc pomohlo, že by se mi to mohlo hodit. Tak jsem tady." Ta důvěra je obdivuhodná, to cítí lidé nějak uvnitř. Umět toto poznat je v životě velká výhra.
"Nejsem ani masér, ani fyzio, jen laik. Já to chci pro rodinu. Máme starého dědu, co už toho moc nemůže. Chtěla bych mu pomoct. Pak syn hraje hokej, ten to taky bude potřebovat. Mám s sebou dceru, abychom pak daly hlavy dohromady a taky abychom se staraly o sebe navzájem." To je známka toho, že vztahy v rodině či přátelé dobře fungují. 
"S některými pacienty si nevím rady. Jestli jim to může pomoci tak, jak jsem teď zažila já, to by byla velká úleva pro ně i pro mne." Člověk s migrénami, karpálními tunely a dalšími toto zažije na sobě. Ví jaké to je, a proto chce pomoci dál.

Vždycky tam je cítit touha něco dokázat a umět pomáhat. 

I VY SE TO DOKÁŽETE NAUČIT

ÚŽASNÝ POCIT ÚLEVY ZAŽIJETE NA VLASTNÍM TĚLE

Kurz jsou zároveň takové lázně. Je prima sledovat, jak během kurzu odpadají různé bolístky a potíže, které jste si přivezli. Není nad to pocítit a zažít výsledky na vlastním těle. Vlastní zkušeností se naučíte nejvíc. Pocítit, co několik přebrnknutí s Vaším tělem dokáže, dá víc, než hodiny výkladu. Vy pak prostě víte, co to dokáže. Přijďte se to naučit, kolik lidí okolo vás potřebuje pomoci?

MASÍRUJETE? ULEVÍ SE NEJEN VAŠIM KLIENTŮM
~
JEŠTĚ NEMASÍRUJETE? ZAČNĚTE - JE TO UŽITEČNÉ

POMŮŽETE SOBĚ

Bolístky jsou otrava. Kurz je jako lázně - dáte se dohromady. Tak nejlépe zjistíte, že brnkání pomáhá.

POMŮŽETE DRUHÝM

Co zažijete na sobě, bude fungovat i na druhých. Šetří to ruce, tak zvládnete pomoci mnohým.

DOBŘE SE ODMĚNÍTE

Vaše pomoc bude dobře oceněná. Kdo investuje do zvýšení své kvality, tomu se investice musí vracet.

CO NA KURZU NAJDETE?

Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Projdete celé tělo. Zvládnete pak pomoci od migrén, bolestí krku, ramen, lopatek, po bolesti beder. Kurz trvá dva dny a je v malé skupině do devíti účastníků. Skripta jsou v ceně. Za zvídavé a soudržné zaplatím část já.

BONUSY
Detailní výuková videa s anatomickými podkresy a opravami chyb. Ukázku najdete níže.

BONUS UŽ PŘED KURZEM
~

VÝUKOVÁ VIDEA Z CELÉHO KURZU V CENĚ

Můžete se s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Při zakoupení Hlavního kurzu dostanete hned video se základními hmaty a také kompletní výukové video. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby. Abyste dosahovali co nejlepších výsledků, cítili se jistí.

KDYŽ SE DO TOHO PUSTÍTE, CO PAK?

  • Po Hlavním kurzu následuje možnost projít tři velké Speciály: Horní (3 dny), Dolní (3 dny) a Střední část těla (2 dny). Pořadí podle chuti a zájmu. Termíny na ně uvidíte po přihlášení do členské sekce BowenKlubu.
  • Speciály jsou na konkrétní téma, třeba oblast ramenního kloubu, rukou, kolen, kotníků a dalších problémů. Povyšují efekt mnohem výše. Pořadí speciálních témat, která si pak vyberete absolvovat, je pak čistě na vaší zvědavosti. Speciální kurzy jsou co téma, to jeden den. Horní a dolní část těla jsou složené do dvou třídenních speciálů, plus jeden víkend na téma břicha s plodností a dýchací problematiky.

TERMÍNY - HLAVNÍ KURZ

Cena je uvedena v objednávkovém formuláři pod každým termínem spolu s příjemnou slevou pro parťáka.

Nevešli jste se? Další termíny brzy vypíšeme.
Vyplňte následující kontaktní formulář.

Chci vědět o nových termínech
jako první

Kniha od paní Kvašňákové je fajn, ale moc velké sousto a bez praxe v této fázi pro mne nepoužitelné, snad až demotivující. Tak jsem se dívala jak, kde, za kolik a jak dlouho kdo školí a jaká mají skripta a možnost další kontroly. Tak mi vyšlo, že se pojedu podívat do Běstviny. Pochopila jsem, že probíhá v tom penzionu. Podle fotky tam je parkování, okolo příroda, už teď se těším. Vaše videa jsou skvěle udělaná, obdivuji, s jakou péčí a srozumitelností jste vše dokázala zpracovat. Už se moc těším i na Vás!!
Iveta Vodičková

NA KURZ MŮŽE POUZE 9 LIDÍ

POHLÍDEJTE SI MÍSTO VČAS

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kdo může na prezenční kurz Bowenovy techniky?

Každý, kdo se to chce dobře naučit. Neslibuji snadný kurz, ale výsledek bude stát za to. Tato technika si pro svou účinnost žádá pořádnou praxi.

Je to namáhavé?

Na hlavu - trochu ze začátku. Tato technika má jinak velkou přednost v tom, že i jemný hmat má velkou účinnost. Proto i drobná žena dokáže bez námahy pomocí této techniky ovlivnit potíže vzrostlého muže.

Mám malé dítě, půjde na něj Bowen použít?

Výborně lze „brnkání“ použít na děti od narození, především na děti od dvou let věku, kdy mají někdy potíže s usínáním (neklid). „Bowenova ukolébavka“ funguje velice rychle, stačí ji aplikovat na zádíčka, případně nožičky.

Bowenova technika mne zajímá, ale jsem laik. Můžu přijít?

Ano, kurz je hlavně praktický a technika je bezpečná. Můžete si udělat hezký víkend s partnerem, nebo kamarádkou. Abyste měli i Vy v dosahu někoho, kdo se postará na oplátku zase o Vás.

Kurz se koná v obci Běstvina. Budeme na penzionu, kde si můžete také objednat ubytování. Třeba i s rodinou.

Železné hory jsou milým místem ve středu naší krásné vlasti.
Běstvina (mapa) je jediná svého jména a znamená "ÚTOČIŠTĚ".
Penzion Slávka (zde si objednáte ubytování) má přijemnou atmosféru a poskytuje klidný prostor vašemu bádání. Příjemně tam po kurzu složíte hlavu i tělo k zaslouženému odpočinku.