Individuální kurz Bowenovy techniky

Luxusně s lektorkou jen pro Vás a třeba i u Vás

Neradi se perete s jinými zájemci o lektorovu pozornost?

Chcete na své otázky odpovědi hned a chtěli byste probírat témata, která jsou aktuálně důležitá pro Vás?

Individuální kurz je to pravé místo pro náročné. Naučím Vás Bowenovu techniku tak, jak budete potřebovat. Možná často cestujete, vrcholově sportujete nebo pracujete s lidmi jiným způsobem. Možná Vám nevyhovují vypsané termíny. Individuální kurz je pak to pravé pro Vás.

Kurz je dvoudenní a za uvedenou cenu je pro 1 nebo 2 osoby. Vy určujete, zda a koho si k sobě vezmete jako partnera. Pokud Vás nikdo nenapadá, zajistíme pro Vás modelové tělo. Zavolejte mi, pokud se chcete nejprve domluvit co a jak.

Ke kurzu jsou skripta a výuková videa zdarma. Kurz se může konat i u Vás bez dalších poplatků. Cena je takto konečná.

Zastihnete mne na čísle 774 493 383. Pokud mne nezastihnete, určitě se vám ozvu brzo zpátky. 

Co na kurzu najdete?

Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Projdete celé tělo. Zvládnete pak pomoci od migrén, bolestí krku, ramen, lopatek, po bolesti beder na několik hmatů. Dostanete se i mnohem hlouběji. Kurz trvá dva dny a bude jen pro Vás.  Skripta jsou v ceně.

Žádné davy lidí a poletující lektor, ale pohoda vlastního tempa. Otázky zodpovězené hned a žádná zbytečná chyba, která by se vyskytla z nedostatku času. Má-li člověk čemukoliv věnovat svůj drahocenný čas, tak pro maximální výsledek. Budeme postupovat podle Vás. Když bude potřeba pomoci, lektorka bude stále po ruce. Nepřesnosti hned spravíme a Vy budete mít jistou ruku.

Kurz jsou zároveň takové lázně. Je prima sledovat, jak odpadají různé bolístky a potíže.

Není nad to pocítit a zažít výsledky na vlastním těle.  To Vám dá víc než hodiny výkladu. Vy pak prostě víte, co všechno dokážete.

Bonusy

Již před začátkem kurzu obdržíte předem detailní výuková videa s anatomickými podkresy.  Můžete se tak s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby. Abyste dosahovali co nejlepších výsledků, cítili se jistí.

Podívejte se na ukázku.

Objednávka a domluva individuálního kurzu
---

telefonicky - 774 493 383

Kde se kurz koná? 

Dle domluvy. Můžeme být u Vás doma, na klinice, v masérně, nebo u mne v Poděbradech.

Cena pro 1 - 2 účastníky / 2 dny

celkem 15 900 Kč / všední dny

celkem 30 000 Kč / víkend

Záruka vrácení peněz

Pokud nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, vrátím Vám peníze. Vím, že metoda funguje spolehlivě, ale můžete si být jistí, že nebudu hlouběji zkoumat Vaše důvody. Kdykoli během prvního dne můžete říci, že chcete skončit a bez okolků dostanete celou částku zpět.