Základní kurz - Bowenova technika

Bowenovské minimum pro účast na specializovaných workshopech.

Podívejte se, jak vypadají výuková videa ke kurzu

Přihlášku vyplňte dole na stránce

Víte, co je to Líný masér? Je to dobrý masér, šikovný masér, vyhledávaný masér, který má večer ještě dost energie na svůj život. Jak by se Vám líbilo pomáhat lidem, aniž byste se u toho museli dřít? Je to možné a můžete se to naučit. Tento základní kurz Bowenovy techniky obsahuje ošetření celého těla, kterým dokážete pomoci při mnoha potížích jak klientům tak své rodině. Podle slov absolventů tato technika splňuje vysokou účinnost a malou fyzickou náročnost. Přijďte, skončíte s námahou a budete se těšit z pomoci svým klientům či blízkým. Bowenova technika je nesmírně užitečnou technikou i pro běžný den. Použití na osobní bolístky je neocenitelným pomocníkem především pro ty, kteří si rádi umí pomoci sami. Videa s výukou máte v ceně.

 • Teoretická část: Zásady ošetření, indikace, kontraindikace.
 • Praktická část: Důraz je kladen na precizní zvládnutí základního hmatu. Je to základní kámen jak pro domácí tak pro profesionální použití. Následuje nácvik základní sestavy pro celé tělo: dolní část těla, horní záda, střední záda, krk s rameny a koleno, které již umožňují řešit širokou paletu potíží (bolesti hlavy, krku, ramen, mezi lopatkami, beder a ještě další). Jsou základním kamenem všech ostatních specializovaných ošetření.

Tento kurz je podmínkou pro účast na specializovaných workshopech.


 • Termíny a místo konání:  v přihlášce dole
 • Určeno pro: veřejnost, maséry, trenéry, fyzioterapeuty, zdravotnické sociální pracovníky, všeobecné sestry, lékaře
 • Začátek-konec: vždy pá 12.00 - 18.00, so 9.00 - 16:30
 • Rozsah: 12,5 hodin (60 min.)
 • Kredity:  Vzhledem ke zrušení kreditní vyhlášky nyní o kredity POUZP nežádáme, pokud se situace nezmění. Děkujeme za pochopení.
 • Cena: 2890,- Kč (kvalitní výuková videa kurzu jsou v ceně)
  Za zvídavé a soudržné zaplatím část já:
  Co je v rodině, to se počítá:
  Základní kurz pro dalšího rodinného účastníka vám věnuji za 1980 Kč

   

Chci se přihlásit na Základní kurz