Hlavní kurz - Bowenova technika

Bowenovské minimum pro účast na specializovaných workshopech.

Jak by se Vám líbilo umět masáží hodně a rychle pomoci, aniž byste se u toho museli dřít? Jak stihnout v pohodě víc lidí za stejný čas a stejné peníze? Je to možné a můžete se to naučit. Buďte Líný masér, který má skvělé výsledky a umí to za kratší čas. Tento Hlavní kurz Bowenovy techniky obsahuje ošetření celého těla, kterým dokážete pomoci při mnoha potížích jak klientům tak své rodině. Podle slov absolventů je to fyzicky úplná pohodička. Přijďte, skončíte s makačkou a budete se těšit ze skvělých výsledků. Bowenova technika je nesmírně užitečnou technikou i pro běžný den. Použití na osobní bolístky je neocenitelným pomocníkem především pro ty, kteří si rádi umí pomoci sami. Největší výhodou jsou videa s podkresy svalů, návody a opravami chyb.

Podívejte se, jak vypadají výuková videa ke kurzu

Přihlašte se tady >>>
 • Teoretická část: Jak na to v praxi - co před, při a po ošetření. Zařazení do současné praxe. Kombinace s jinými technikami. Indikace = na co to sedí a pomáhá. Kontraindikace = kdy je lepší přenechat to jiným.
 • Praktická část: Důraz je kladen na precizní zvládnutí Bowenova hmatu. Je to nepostradatelný základní kámen jak pro domácí tak pro profesionální použití. Následuje nácvik sestavy pro celé tělo: dolní část těla, horní záda, střední záda, krk s rameny a koleno, které již umožňují řešit širokou paletu potíží (bolesti hlavy, krku, ramen, mezi lopatkami, beder a ještě další). Jsou součástí všech ostatních specializovaných ošetření.

Tento kurz je podmínkou pro účast na specializovaných workshopech.


 • Termíny a místo konání:  v přihlášce dole
 • Začátek - konec: vždy pá 12.00 - 18.00, so 9.00 - 16:30
 • Rozsah: 12,5 hodin (60 min.)
 • Cena: 2890,- Kč (kvalitní výuková videa kurzu jsou v ceně)
  Za zvídavé a soudržné zaplatím část já:
  Co je v rodině, to se počítá: zvýhodnění i za parťáka, nechte se překvapit v objednávce

   

Chci se přihlásit na Hlavní kurz Bowenovy techniky

Přihlašte se tady >>>