Tento slider nemá žádný obsah. Pravděpodobně byl smazán.

CÍLEM JE SMYSLUPLNÁ CESTA K OBNOVENÍ VAŠÍ TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ POHODY

PROČ NĚKAM VŮBEC CHODIT?

Někdy je to prostě těžké. Doba je bláznivá a divoká. Je naprosto pochopitelné, že to někdy chce "trochu" podpory. Naprosté většině lidí, kteří si vyžádali nějakou pomoc terapie, je lépe, než těm, kteří nikdy nikam nešli (protože si i mysleli, že to ani nepotřebují). To platí jak pro tělo tak pro duši. Přijďte objevit o jak moc to může být lepší...

Podle toho, jak bude pro vás nejlepší. Tedy zásadně individuálně. Budeme hledat, co chcete a jak vás tam dostat. Když bude třeba poradit - najdeme šikový nápad. Když bude třeba pečovat - dodáme energii péčí a pozorností. Pokud bude třeba nechat vás konat - uhneme z cesty a necháme vás ověřit si, co dokážete. A věřte mi, že budete velmi dobří.

DEJTE SI DÁREK, DEJTE SI ŠANCI NA ÚLEVU

1) POMOC PRO TĚLO

Jako hlavní techniku používám Bowenovu techniku. Doplňuji ji v případě potřeby názorem jaký vliv má na vaše potíže stav vašich chodidel, jak se dá aktivně pracovat třeba s vbočeným palcem. Zda jsou problémy s koleny způsobeny z dola, či shora a jak je lze ovlivnit. To stejné platí pro kyčle, bedra i krk.

Bolesti beder je možné ovlivnit rychle při přetížení svalů přímo Bowenovou technikou a případně opět doplnit řešením z oblasti fyzio a mobilizací. Funkční problémy mají své souvislosti. Bowenova technika pracuje s celým tělem. V návaznosti cílíme na konkrétní problémy. Zajímavou a také úspěšnou oblastí je řešení problémů v malé pánvi u žen (neplodnost, inkontinence apod).

Specializací je řešení problémů s rameny a horními zády. Úspěšně lze pracovat se syndromy zamrzlých ramen i karpálními tunely. Bowenova technika je velmi účinná také při zatuhlosti kloubů po lékařských zásazích. Přetrvávající následky prudkých nárazů a jiných pohybů tak odeznívají v mnohem kratší době.

Aplikaci Bowenovy techniky velmi oceňují také lidé trpící bolestmi hlavy a migrénami. Úleva přichází brzy a má dlouhou trvanlivost.

Je-li to způsobené stresem, máme pro vás nádhernou úlevu a příjemný odpočinek při uvolňující Antistres-Bowen masáži. Je to výborný relax (a pokaždé vám to hrozně závidím 🙂 ).

Vyžaduje-li stav urychlení hojení (například zlomeniny, operace či naražená žebra, nehojící se rány), lze zapojit a zapůjčit BEMER fyzikální terapii pro intenzivní domácí použití. Tato terapie má velmi široký záběr a seznámit se s ní pomocí online přednášek můžete v záložce BEMER nahoře v menu - přednáší lékaři například o roztroušené skleróze či diabetu, ale i o přínosu v psychologii.

JEDNA Z NEJŮČINNĚJŠÍCH MĚKKÝCH TECHNIK VŮBEC

2) POMOC PRO DUŠI

Co si hlava myslí, to tělo žije. Ale můžete být klidní, nebudeme se v tom vrtat. Používané metody jsou spíše příjemné a vedou k brzké úlevě

O psychosomatice jste možná už slyšeli. Mnoho strachů, obav, vzteků a jiných konfliktů při setkání vnějšího a našeho vnitřního světa vede k podivným problémům. Ty mají mnohdy ještě podivnější projev. Potřebujete bezpečí, abyste si je mohli v sobě urovnat. Potřebujete pevný bod a možná trochu pomoci, abyste našli snazší a kratší cestu ven

Nějaký příklad?

- Vztahové problémy - jakéhokoliv směru.
- Vyrovnání se něčím odchodem, příchodem, změnou chování.
- Potřeba udělat životní změny - podpora odvahy a zvýšení sebedůvěry.
- Zvládnutí životní změny a křižovatek - nečekané změny a obraty.
- Opakující se překážky a selhání - přenastavení vnitřních vzorců na úspěšnější.
- Zlepšení komunikace sama se sebou, nebo s druhými.
- Zvládnutí úzkostí, strachu, deprese - znovu se dokázat zapojit do života.
- Dokázat využít příležitostí - umět si užít to, co si přejete.
- Když potřebujete nalézt sami sebe - máte všechno a stejně nejste šťastní.
- Chcete vědět, co je vaší "parketou" - kde si budete jistí v kramflecích.
 -Nebo jen chcete objevovat další možnosti vašeho rozvoje... Máte pravdu - dřímá ve vás mnoho nevyužitého.

SUPERVIZE A KOUČING NA ZKUŠENOSTECH PSYCHOTERAPEUTA

3) PODPORA ZDRAVÍ - BEMER

Výkonné tělo je tvořeno funkčními orgány a tkáněmi.

Funkční orgány a tkáně jsou tvořeny zásobenými buňkami.

Zásobení buněk je závislé na kvalitním prokrvení.

Narušené prokrvení je průkazně podporováno  BEMER fyzikálně cévní terapií.

Tuto nejmodernější lékařskou technologii pro fyzikální cévní terapii můžete mít i doma pro pohodlnou a efektivní aplikaci. Možný je pronájem na nutnou dobu, nebo jej mít vlastní napořád. Díky velmi širokému záběru je to jedna z nejlepších investic do vlastního zdraví, jakou si můžete přát.

ŠIKOVNÁ INVESTICE PŘINESE MNOHEM VÍC, NEŽ STOJÍ