KURZY

BOWENOVY MASÁŽE

 Úleva pro pacienty, klienty, rodinu i Vás samotné!
Úleva pro vaše ruce!

Bowen vám to dá

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Bowenova masáž je nespecifická masážní technika, která v základním provedení nenavozuje žádný léčebný proces. Pro masérské účely používá dané sestavy, které jsou pro všechny klienty stejné. Používá jemné hmaty. Přináší uvolněný a relaxovaný stav. Velmi užitečná je pro sportovce, kde rychle uvolní ztuhlé svaly. Masérům přináší úlevu od dřiny klasických masáží.

Proč přijít na kurz Bowena?

Chcete být ocenění a vyhledávaní i v době krize?

 

Potřebujete svou práci fyzicky v pohodě zvládnout?

 

Chcete efektnivně, ale bez dřiny, umět přinést klientům, vašim blízkým a i sobě příjemný pocit uvolnění? 

Co kurzem získáte?

Fyzioterapeuti

Nejen díky úrazům, ale častěji kvůli špatnými pohybovým stereotypům se lidé dostávají nezřídka k velkým potížím. Bowenova technika rychle eliminuje bolest a facilitací či relaxací konkrétních struktur umožňuje kratší a mnohem snazší rehabilitaci. Pomáhá k rychlému zvyšování rozsahu pohybu bez zbytečné bolesti i k navození lepšího pohybového stereotypu. Největším přínosem je velmi malá fyzická i časová náročnost a naopak vysoký efekt. Je skvělou alternativou mnoha namáhavých technik a pro terapeuta vítanou úlevou a zároveň její účinnost je opravdu vysoká.  V kombinaci s nácvikem vhodného pohybového vzoru je efekt velmi potěšující. 

Myofasciální technika podle Bowena obecně pracuje se svaly, nervy, šlachami, vazy a především fasciemi. Působení je nejen lokální, ale také celkové - pomáhá tělu vrátit se k původnímu efektivnímu nastavení organismu. Přeneseně nebo i přímo lze ovlivnit i vnitřní orgány. Podporuje tělo v dořešení odložených problémy.

 

Bez dřiny.

 

 

Maséři

V rozsahu základní sestavy, rukou a nohou je cennou pomocí, která vede k uvolnění a relaxaci, která má dlouhé trvání. Nemá léčebný účinek, ale slouží pouze k regeneračním účelům jinak zdravých lidí. Výbornou pomocí je pro sportovce, kancelářské pracovníky a všechny podobné účely. Bowenova masáž se u masérů používá stejným způsobem a za stejným účelem, jako klasická, nebo sportovní masáž.

Rodiny a laici

V rozsahu základní sestavy, rukou a nohou je cennou pomocí, která vede k uvolnění a relaxaci, která má dlouhodobý účinek a mohou si tak lidé pomoci přímo doma při péči o babičky, dědečky, sportující děti, unavené maminky nebo živitele domu. Nemá léčebný účinek, ale slouží pouze k regeneračním účelům jinak zdravých lidí. Výbornou pomocí je pro sportovce, kancelářské pracovníky a všechny podobné účely.

Pro koho jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné pro laiky, maséry i profesionální zdravotnické pracovníky - fyzioterapety či lékaře.

Je to proto, že laik může přesně následovat danou vyučovanou sestavu a bude úspěšný. Profesionál si ji může přizpůsobit a využít svých odborných znalostí a bude vysoce úspěšný.

 

Tedy bez ohledu na odbornost - kurz je užitečný pro všechny, kdo chtějí investovat do zdokonalení svých dovedností a tím i do zvýšení svého ocenění.

 

Pro všechny, kdo chtějí nadstandartně pomáhat druhým s jejich bolestmi.

 

Pro všechny, kdo chtějí rychle sami sobě umět ulevit od bolesti.

Kde začít? Třeba...

Webináře Bowenovy techniky

Až vás příště něco rozbolí, budete si sami hned 10x vědět rady

Jak pomůže "pouhý" webinář? Velmi.

ÚLEVA, KTEROU MÁTE VŽDY S SEBOU - SVÉ RUCE!

Chcete pomoci od svých tělesných bolístek pohodlně tam, kde jste, hned a bez čekání? Pak jsou Webináře správná volba.

Jsou praktické, velmi názorné a rychle zvládnete potřebné hmaty. Až si projdete témata, který svůj problém začnete řešit jako první?

VŠECH 10 JEN ZA CENU 6

6 + 4 WEBINÁŘE ZDARMA

Hlavní kurz Bowenovy techniky

Pro moudré hlavy - efektivita bez dřiny. Sejdeme se na to nejdůležitější pro všechny

Cílem kurzu je naučit se Bowenovými hmaty řešit bolesti beder, středních zad a bolesti od lopatek nahoru + ramena, krk až po bolesti hlavy - úleva je rychlá a vydrží. Hlavní kurz obsahuje tuto celotělovou sestavu, která je výchozím ošetřením pro všechny navazující speciální ošetření (Specializované kurzy: ramena, paže a ruce, kyčle, kolena, kotníky, čelist, potíže s břichem a plodností a po porodu, potíže dýchací).

Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Projdete celé tělo. Zvládnete pak pomoci od migrén, bolestí krku, ramen, lopatek, po bolesti beder. Kurz trvá dva dny a je v malé skupině.

Bonusy

 • Skripta v ceně
  Ihned po uhrazení kurzu si je můžete vytisknout a začít se s Bowenem seznamovat.
 • Konzultace případů po kurzu ZDARMA
  Když se setkáte po kurzu v praxi s něčím, co si nejste jistí, jak se k tomu postavit, zavoláte mi, nebo napíšete. A já vám poradím. Kurzem vaše cesta s Bowenem teprve začíná.
 • Výuková videa v ceně
  Ihned po uhrazení kurzu dostanete předem detailní výuková videa s anatomickými podkresy. Můžete se tak s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby. Podpora k tomu, abyste dosahovali co nejlepších výsledků, cítili se jistí. Podívejte se níže na ukázku. 

Trvám na kvalitě a individuálním přístupu.
Proto dělám kurzy pro skupinu max. 9 - 12 nových lidí.

Rezervujte si proto místo včas. 

Cena: 4490 Kč / dva dny, sleva pro parťáka -20%

Kde se kurz koná? 

Až na výjimky vás uvítá Kostelní Lhota - Komunitní centrum
(okres Nymburk) - podrobné info
v emailu potrvzujícím platbu.

Přihlašte se po kliknutí na vybraný termín. 

Chci vědět o nových termínech jako první

Nevešli jste se? Nehodí se termín? Vyplňte následující kontaktní formulář a upozorníme vás přednostně.

Když se do toho pustíte, co bude dál?

Speciály Bowenovy techniky

Pro zamilované do Bowena - tady vychováváme vyhledávané specialisty

Po hlavním kurzu následuje možnost přihlásit se na speciálně zaměřené kurzy jako rameno, kotník a pod., které jdou mnohem více do hloubky a zaměřují se na konkrétní části těla a jejich časté problémy. Pořadí těchto kurzů si můžete zvolit podle chuti a zájmu.

Přihlásit se na ně můžete jako absolvent (nějakého, možno po dohodě i cizího) Hlavního, či Základního kurzu Bowenovy techniky, B.M.T., či jakkoliv jinak se jmenujícího kurzu Bowenovy techniky.
Moji absolventi přes přihlášení do členské sekce BowenKlubu, kde jsou přihlášky. Vy odjinud mi napište, zavolejte - domluvíme se. Těším se na všechny.

Po zaplacení speciálního kurzu se Vám zpřístupní výukové video okamžitě. Můžete si ho tak projít předem. Půjde nám to pak rychleji.

Aktuální vypsané termíny navazujících speciálních kurzů

 • Paže a ruka - 8. 12. 2022
 • Pánev - 9. 12. 2022
 • Všeobecná praxe - 10. 12. 2022
  Všichni, co mají odvahu postavit se čelem ke svým nepřesnostem tu dostanou vlídné nasměrování k vyšší efektivitě. A pak to vánočně oslavíme! A taky můžete mít až 750 Kč slevu 🙂

Individuální kurzy Bowenovy techniky

Pro časově velmi vytížené a pro ty, co chtějí být nejlepší

Neradi se perete s jinými zájemci o lektorovu pozornost?

Chcete na své otázky odpovědi hned a chtěli byste probírat témata, která jsou aktuálně důležitá pro Vás?

Individuální kurz je to pravé místo pro náročné. Naučím Vás Bowenovu techniku tak, jak budete potřebovat. Možná často cestujete, vrcholově sportujete nebo pracujete s lidmi jiným způsobem. Možná Vám nevyhovují vypsané termíny. Individuální kurz je pak to pravé pro Vás.

Kurz je dvoudenní a za uvedenou cenu je pro 2 osoby. Vy určujete, zda a koho si k sobě vezmete jako partnera. Zavolejte mi se nejprve domluvit co a jak potřebujete.

Ke kurzu jsou skripta a výuková videa zdarma. Kurz se může konat i u Vás bez dalších poplatků. Cena je takto konečná.

Zastihnete mne na čísle 774 493 383. Pokud mne nezastihnete, určitě se vám ozvu brzy zpátky. 

Kde se kurz koná? 

Dle Vašeho výběru. Můžeme být u Vás doma, na klinice, v masérně, u mne na poliklinice Okružní v Nymburce nebo na našem obvyklém školícím místě -  obci Běstvina v penzionu Slávka, kde si můžete objednat i ubytování - www.penzionslavka.cz

Cena pro 1 - 2 účastníky / 2 dny

celkem 15 900 Kč / všední dny

celkem 30 000 Kč / víkend

Záruka vrácení peněz

Pokud nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, vrátím Vám peníze. Vím, že metoda funguje spolehlivě, ale můžete si být jistí, že nebudu hlouběji zkoumat Vaše důvody. Kdykoli během prvního dne můžete říci, že chcete skončit a bez okolků dostanete celou částku zpět.  

Přestaňte dřít. Buďte potřeba.

Uvidíme se na kurzu?