Líný masér logo

"Líný" co?

Místo "masér" si klidně dosaďte  "fyzioterapeut", "pedikérka"
nebo jakýkoliv jiný manuální terapeut.
Ale všichni potřebují vydržet:

Do důchodu hravě zdravě!

Někomu to možná zní divně. Kdo by se chtěl nechat ošetřovat někým takovým, nebo to o sobě nechat říkat... A přesto je to otázka přežití, nás jako masérů i fyzioterapeutů. Schválně říkám nás - jsem toho totiž zářným příkladem. 

Slyšela jsem už mockrát: "Jo maséřina - to je dřina!" Ano, mnoha masérům, ale i fyzioterapeutům hrozí, že dříve, či později skončí s měkkými technikami či masážemi, protože si odrovnají ruce. 

Příliš mnoho masérů je tak vystaveno riziku ztráty příjmu. Jsem přesvědčená, že sebelepší a dokonaleji lidem pomáhající technika nemá valný smysl, když terapeuta do pár let odrovná. Sotva se ji člověk pořádně naučí, už je sám skoro "do invalidního důchodu". Je to velká škoda - času, energie a záliby - to bolí nejvíc. A taky co pak mají dělat jiného?

Aby se to nestalo, je nutné zařazení techniky nebo technik, které budou účinné, ale málo namáhavé, takže zbude dost energie na oblíbené náročnější techniky (ale bude jich potřeba méně) i na osobní život a přinese dostatek financí na kvalitní vzdělávání i odpočinek. Na něco jsem zapomněla?

Jestli něco takového existuje... Ano, existuje, dělám to už 15 let.

BOWENOVA TECHNIKA 

Jak se dělá? Podívejte se...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Naučte se ji také - budete vyjímeční a odpočatí

Hlavní kurz Bowenovy techniky

Dveře, které vám otevřou svět masáží bez námahy ale s velkými výsledky

Cílem Hlavního kurzu je naučit se Bowenovými hmaty řešit bolesti beder, středních zad a bolesti od lopatek nahoru + ramena, krk až po bolesti hlavy - úleva je rychlá a vydrží. Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Kurz trvá dva dny - preferujeme výuku rozdělenou na dva dny s odstupem 14 dní - proč?

Bowena není tak snadné se naučit, jak to asi vypadá a hned druhý den jste unavení a nemyslí vám to tak dobře. Část B je na víc ;těžší a je dobře mít na ni už Bowenův hmat aspoň trochu usazený.

Hlavní kurz je také výchozím ošetřením pro všechny navazující speciální ošetření (Specializované kurzy: ramena, paže a ruce, kyčle, kolena, kotníky, čelist, potíže s břichem a plodností a po porodu, potíže na hrundíku a dýchací). Ty si pak můžete volit v jakémkoliv pořadí.

Bonusy

  • Skripta v ceně
    Ihned po uhrazení kurzu si je můžete vytisknout a začít se s Bowenem seznamovat.
  • Konzultace případů po kurzu ZDARMA
    Když se setkáte po kurzu v praxi s něčím, co si nejste jistí, jak se k tomu postavit, zavoláte mi, nebo napíšete. A já vám poradím. Kurzem vaše cesta s Bowenem teprve začíná.
  • Výuková videa v ceně
    Ihned po uhrazení kurzu dostanete předem detailní výuková videa s anatomickými podkresy. Můžete se tak s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby. Podpora k tomu, abyste dosahovali co nejlepších výsledků, cítili se jistí. Podívejte se níže na ukázku. 

Trvám na kvalitě a individuálním přístupu, proto
jsou kurzy pro skupinu max. 9 lidí.

Rezervujte si proto místo včas. 

Onlie kurz Bowenovy techniky
2250 Kč
2 ROKY
Do důchodu hravě zdravě! Bowenova technika uleví vašim rukám - oproti klasické masáži pracuje s unikátním hmatem, menší silou a nezbytnými pauzami, které zvyšují efekt této techniky. Bolí vás ruce? Skončíte, nebo skončíte s dřinou? PRO TY, CO NEMAJÍ ČAS JET NA KURZ OSOBNĚ.
Prezenční kurz Bowenovy techniky
4490 Kč
Do důchodu hravě zdravě! Bowenova technika uleví vašim rukám - oproti klasické masáži pracuje s unikátním hmatem, menší silou a nezbytnými pauzami, které zvyšují efekt této techniky. Bolí vás ruce? Skončíte, nebo skončíte s dřinou?
Prezenční kurz Bowenovy techniky + VÝUKOVÁ VIDEA
4490 Kč
+ Videa na 2 ROKY
Do důchodu hravě zdravě! Bowenova technika uleví vašim rukám - oproti klasické masáži pracuje s unikátním hmatem, menší silou a nezbytnými pauzami, které zvyšují efekt této techniky. Bolí vás ruce? Skončíte, nebo skončíte s dřinou? VÝUKOVÁ VIDEA VÁM OSVĚŽÍ, CO JSTE SE NAUČILI. PŘÍSTUP NA 2 ROKY.
INDIVIDUÁLNÍ prezenční kurz Bowenovy techniky + VÝUKOVÁ VIDEA
15 900 Kč
2 OSOBY / videa na 2 ROKY
Pro časově velmi vytížené a pro ty, co chtějí být nejlepší. Vy určujete svého partnera. Zavolejte mi domluvit se, co a jak potřebujete. Ke kurzu jsou skripta a výuková videa v ceně. Kurz se může konat i u Vás. KURZY PRO TERAPEUTICKÉ TÝMY PO DOMLUVĚ. Zastihnete mne na čísle 774 493 383.

Nehodí se mi termín? Chci vědět o nových termínech jako první.

Nevešli jste se? Nehodí se termín? Vyplňte následující kontaktní formulář a upozorníme vás přednostně. Hlídejte si emaily z dana@bowencentrum.cz (někdy to padá do složky "Hromadné", nebo "PromoAkce")

Kde se kurz koná? 

Kostelní Lhota - Komunitní centrum, které máme při kurzu sami pro sebe.
(okres Nymburk) - podrobné info
v emailu potrvzujícím platbu.

Individuální kurzy Bowenovy techniky

Pro časově velmi vytížené a pro ty, co chtějí být nejlepší

Neradi se perete s jinými zájemci o lektorovu pozornost? Chcete na své otázky odpovědi hned a chcete probírat témata, která jsou aktuálně důležitá pro Vás?

Individuální kurz je to pravé místo pro náročné. Naučím Vás Bowenovu techniku tak, jak budete potřebovat. Možná často cestujete, vrcholově sportujete nebo pracujete s lidmi jiným způsobem, který vás časově omezuje. Možná Vám nevyhovují vypsané termíny. Individuální kurz je pak to pravé pro Vás.

Kurz je dvoudenní a za uvedenou cenu je pro 2 osoby. Vy určujete, koho si k sobě vezmete jako partnera. Zavolejte mi domluvit se, co a jak potřebujete.

KURZY I PRO TERAPEUTICKÉ TÝMY - po domluvě.

Ke kurzu jsou skripta a výuková videa v ceně. Kurz se může konat i u Vás. Cena je takto konečná.

Zastihnete mne na čísle 774 493 383. Pokud mne nezastihnete, určitě se vám ozvu brzy zpátky. 

Chci se domluvit o možnostech

Záruka vrácení peněz

Pokud nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, vrátím Vám peníze. Vím, že metoda funguje spolehlivě, ale můžete si být jistí, že nebudu hlouběji zkoumat Vaše důvody. Kdykoli během prvního dne můžete říci, že chcete skončit a bez okolků dostanete celou částku zpět.  

Když se do toho pustíte, co bude po Hlavním kurzu?

Speciály Bowenovy techniky

Pro zamilované do Bowena - tady vychováváme vyhledávané specialisty

Po hlavním kurzu následuje možnost přihlásit se na speciálně zaměřené kurzy jako rameno, kotník a pod., které jdou mnohem více do hloubky a zaměřují se na konkrétní části těla a jejich časté problémy. Pořadí těchto kurzů si můžete zvolit podle chuti a zájmu.

Přihlásit se na ně můžete jako absolvent (nějakého, možno po dohodě i cizího) Hlavního, či Základního kurzu Bowenovy techniky, B.M.T., či jakkoliv jinak se jmenujícího kurzu Bowenovy techniky.
Moji absolventi přes přihlášení do členské sekce BowenKlubu, kde jsou přihlášky. Vy odjinud mi napište, zavolejte - domluvíme se. Těším se na všechny.

Po zaplacení speciálního kurzu se Vám zpřístupní výukové video okamžitě. Můžete si ho tak projít předem. Půjde nám to pak rychleji.

Webináře Bowenovy techniky - pro "kovářovy kobyly..."

Kdo se stará o vás? Až vás příště něco rozbolí, hned to 10 způsoby povolí.

Jak pomůže "pouhý" webinář?
Velmi.

ÚLEVA, KTEROU MÁTE VŽDY S SEBOU - SVÉ RUCE!

Chcete pomoci od svých tělesných bolístek pohodlně, tam, kde jste, hned a bez čekání? Pak jsou Webináře správná volba.

Jsou praktické, velmi názorné a rychle zvládnete potřebné hmaty. Až si projdete témata, který svůj problém začnete řešit jako první?

Buď "Líný" - do důchodu hravě zdravě!

I ty to s Bowenem zvládneš.

Bowenova masáž je nespecifická masážní technika, která v základním provedení nenavozuje žádný léčebný proces. Pro masérské účely používá dané sestavy, které jsou pro všechny klienty stejné. Používá jemné hmaty. Přináší uvolněný a relaxovaný stav.