HLAVNÍ KURZ BOWENOVY TECHNIKY

Pro laiky i profesionály, co chtějí kvalitu
Pro ty, co chtějí být opravdu dobří


Budete vyjímeční, protože Bowenem pomůžete. A to hodně. Posune vás to profesně i osobně obrovsky kupředu. Co je pro vás vyjímečné na tomto kurzu, je jasný cíl kvality. Žádná masová akce. Když Bowena chcete jako obživu, dostanete nástroj neobyčejné účinnosti. A vaše ruce si uleví.

 

Že nechcete být profi masér? To je právě úplně jedno. Když chcete Bowena pro sebe či rodinu, ušetříte velké peníze za rahabilitace a pracovní neschopnosti. Ideální je dvojice a pak si budete i vzájemně záchranou. Kdykoliv a kdekoliv.

 

Budou z vás "Líní maséři" nebo "jen" nejoblíbenější člen rodiny :). A pamatujte i na sebe - taky si zasloužíte péči. Máme proto pro Vás dárek - vezměte někoho blízkého s sebou a ušetříte - podívejte se v objednávce.

OBSAH KURZU

Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Projdete celé tělo. Pomáhají na potíže migrén, bolesti krku, ramen, lopatek, po bolesti beder. Kurz trvá dva dny a je v malé skupině do dvanácti účastníků. Od roku 2020 maximálně devět účastníků. Skripta jsou v ceně.

BONUSY: Detailní výuková videa s anatomickými podkresy a opravami chyb. Ukázka níže.

ÚŽASNÝ POCIT ÚLEVY ZAŽIJETE NA VLASTNÍM TĚLE

Kurz jsou zároveň lázně. Je prima sledovat, jak během kurzu odpadají různé bolístky a potíže, které jste si přivezli. Není nad to pocítit a zažít výsledky na vlastním těle. Vlastní zkušeností se naučíte nejvíc. Pocítit, co několik přebrnknutí s Vaším tělem dokáže, dá víc, než hodiny výkladu. Vy pak prostě víte, co to dokáže. Ostatní čekají, až jim to také ukážete.

VIP INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Kurz pro 1 - 6 osob

Chcete, aby se lektorka věnovala jen vám? Je to možné - kde chcete i kdy si vyberete. Jste-li jen Vy, poskytneme i modelové tělo. Naučíte se tak maximum v plné péči a komfortu. Dejte mi vědět, jaké máte přání.

Chcete, abychom uspořádali kurz u Vás - pro Váš tým či známé? Kontaktujte nás, rádi s Vámi domluvíme individuální podmínky.


SKUPINOVÝ KURZ

3890 Kč

cena do konce roku 2019
2890 Kč

Za zvídavé a soudržné zaplatím část já.
Podívejte se do přihlášek, jaké výhody můžete získat.


BONUS UŽ PŘED KURZEM
VÝUKOVÁ VIDEA Z CELÉHO KURZU V CENĚ

Můžete se s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Při zakoupení Hlavního kurzu dostanete hned video se základními hmaty a také kompletní výukové video. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby, abyste dosahovali co nejlepších výsledků. Cítili se jistí.

VAŠE CHUŤ MASÍROVAT JE V POŘÁDKU

To jen nevíte, jaký talent ve vás dřímá. Řada laiků se už vypracovala ve velmi dobré Bowenisty. Považuji je dnes za sobě rovné. Klidně i můžete zůstat na domácím používání. I tak budete velmi cenní pro své okolí. Vezměte někoho s sebou, ať máte také péči pro sebe.

JSTE LAICI? Prima, naučíte se jak pomoci sobě, své rodině, přátelům a kdo ví... Klidně se do toho jednou můžete pustit profesionálně, takových už znám dost. Ale pro začátek stačí "obyčejná" zvědavost. Nepotřebujete žádné odborné znalosti. První se naučíte hmaty a co je jejich cílem. Užijete si príma víkend a vám samotným to udělá dobře.

MASÍRUJETE PROFESIONÁLNĚ? Na vás čeká především praktická dovednost. Co a proč bude zmíněno, aby to zapadlo do současných vašich znalostí. Tím vám bude jasné, kdy a co použít pro maximální efekt. Jak kombinovat a s čím, s čím ne. Na vaše dotazy dostanete odpověď tak podrobně, jak budete potřebovat. Když víte proč, snáze se rozhodujete, co použijete a kdy. Výsledek je pak jen otázkou možností každého těla. Co Bowen dovede zjistíte i na svých vlastních potížích.

 

Videa s výukou i skripta máte v ceně.

  • Teoretická část: Jak na to v praxi - co před, při a po ošetření. Zařazení do současné praxe. Kombinace s jinými technikami. Indikace = na co to sedí a pomáhá. Kontraindikace = kdy je lepší přenechat to jiným.
  • Praktická část: Důraz je kladen na precizní zvládnutí Bowenova hmatu. Je to nepostradatelný základní kámen jak pro domácí tak pro profesionální použití. Následuje nácvik sestavy pro celé tělo: dolní část těla, horní záda, střední záda, krk s rameny a koleno, které již umožňují řešit širokou paletu potíží (bolesti hlavy, krku, ramen, mezi lopatkami, beder a ještě další). Jsou součástí všech ostatních specializovaných ošetření.

OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ KURZU JE SAMOZŘEJMOSTÍ

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ O KURZECH?

Rozhodně stojí za to si to pořídit! O tom vůbec nepochybuji. Můžeš mít tisíc poznámek a stejně vždycky uděláš něco špatně, resp. jinak. Tohle je přesné a pěkné vedení.
Jolana Ryplová, videa BowenKlub-Profi 1Obnova kondice
Děkuji za skvělý víkend, ve kterém jsem se poznala s partou prima lidí a hlavně "naučila" pod Tvým trpělivým, odborným a lidským vedením úžasnou techniku. Z kurzu jsem odcházela a stále jsem plná nadšení a motivovaná k dalšímu objevování a studování. Těším se na další kurz a setkání, měj se krásně a ještě jednou moooc děkuji,
Irena Hořejšová, Prezenční masérský kurzlaik
Kurz se mi moc líbil. Místo i čas a také to, že bylo možné si vše pořádně vyzkoušet. Výborně vše vysvětluješ, což je moc důležité, protože skripta jsou na mne místy docela odborná 🙂. Ale asi je třeba dodržet zásady i formální, navíc je to odborný kurz. Díky Tvému vysvětlení se vše dobře chápe. Uvidíme, jak to půjde v praxi. Neodolala jsem, a párkrát jsem v pondělí sem tam něco použila, protože si o to klientovo tělo samo řeklo. Nešlo to neudělat. Většinou se dostavila okamžitá úleva, prostě je to výborná technika. Překvapilo mne, kolik si toho z kurzu pamatuji, takže opravdu moc díky.
Katka Volková, Prezenční masérský kurzlaik
Úplně jiný pohled na člověka Bowenovou technikou. Používám ji v ordinaci a také moje fyzioterapeutka. Už podle okamžitých reakcí se bude tato technika velmi používat a pomáhat. Celostní medicína je v medicíně čím dál více opouštěna, díky rozdrobení do oborů. Bowenova technika mně znovu ujistila o komplexnosti a bude mi nadále pomáhat v mém oboru.
Mudr. Hana Šedivá, Prezenční masérský kurzPraktický lékař pro dospělé
Ahoj Danuško, moc děkuji za víkendový kurz, byl dostačující výklad, dlouhá praxe, dobrá organizace. Řekla bych jeden z nejlepších a nejpřínosnějších kurzů, který jsem zatím absolvovala. Ještě jednou za vše moc díky a už se těším na další pokračování a rozšíření.
Lenka BekováRehabilitační oddělení, Zimní stadion, Plzeň

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kdo může na prezenční kurz Bowenovy techniky?

Každý, kdo se to chce dobře naučit. Neslibuji snadný kurz, ale výsledek bude stát za to. Tato technika si pro svou účinnost žádá pořádnou praxi.

Je to namáhavé?

Na hlavu - trochu ze začátku. Tato technika má jinak velkou přednost v tom, že i jemný hmat má velkou účinnost. Proto i drobná žena dokáže bez námahy pomocí této techniky ovlivnit potíže vzrostlého muže.

Mám malé dítě, půjde na něj Bowen použít?

Výborně lze „brnkání“ použít na děti od narození, především na děti od dvou let věku, kdy mají někdy potíže s usínáním (neklid). „Bowenova ukolébavka“ funguje velice rychle, stačí ji aplikovat na zádíčka, případně nožičky.

Bowenova technika mne zajímá, ale jsem laik. Můžu přijít?

Ano, kurz je hlavně praktický a technika je bezpečná. Můžete si udělat hezký víkend s partnerem, nebo kamarádkou. Abyste měli i Vy v dosahu někoho, kdo se postará na oplátku zase o Vás.

KDO MŮŽE PŘIJÍT NA KURZ?

Jste laici? 
Prima, naučíte se jak pomoci sobě, své rodině, přátelům a kdo ví... Klidně se do toho jednou můžete pustit profesionálně, takových už znám dost. Ale pro začátek stačí "obyčejná" zvědavost. Nepotřebujete žádné odborné znalosti. Co vás bude zajímat, doplníte si časem. Když vás to chytne, první potřebujete umět hmaty a vědět, co jej jejich principem. Proč to pomáhá a co se při tom přesně děje, není zase tak podstatné. Co poberete hlavou, to poberete. Žádný stres.

Jste profesionálové? 
Na vás čeká především praktická dovednost. Co a proč bude zmíněno, aby to zapadlo do současných vašich znalostí. Tím vám bude jasné, kdy a co použít, jak kombinovat a s čím, s čím ne. Na vaše dotazy dostanete odpověď tak podrobně, jak bude třeba. Výsledek je pak jen otázkou možností daného těla.