Když je čím, udělejte to

„Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě…“ znáte? Co myslíte? Ale platí to i dneska a hlavně, když chcete dát vědět o sobě? Zřejmě to dneska už takový hit nebude – na Facebooku se to osobní i obchodní chloubou jen hemží :). Bolí vás z té záplavy informací a starostí už hlava? V tom případě to ještě chvilku vydržte a můžete mít od bolesti pokoj.

Už je těch prášků na bolest dost? Je příliš krásné počasí, abyste se zavírali do tmy? Nechcete už přijít o další zážitky jen proto, že bolestí skoro nevidíte? Ale když vás to chytne, tak na toto dojde? Já vím a něco tu pro vás mám. Tohle všechno čtete, protože mi dneska zase jedna klientka řekla:“ Od té doby, co k vám chodím na Bowena, nevím, co je to bolest hlavy“. Když není zdaleka první, která tohle řekla, tak na tom něco bude. Co tedy máte udělat? Nejlépe nastartovat auto a vyrazit za mnou do Poděbrad, nebo nastartovat Google a najít někoho, kdo to dělá blíž k vám. Anebo to udělat ještě jednodušeji? Co je to TO?

Mluvím o Bowenově technice, Bowenově masáži, Bodové myofasciální techice, VHT… to všechno je z jednoho geniálního mozku Toma Bowena a že to vymyslel skvěle. Jestli ale nemáte opravdu kam a i za mnou je to daleko, tak zbývá už jen Kapesní masér – otestujete šikovnost svých vlastních rukou. Nechte si poslat video, podle kterého si dáte hlavu dohromady sami. Kdykoliv budete potřebovat a nejen hlavu. Však ono se toho šikne víc, to se s vámi klidně vsadím.

Tak nastartujte google a zadejte heslo: „Kapesní masér. Masáže sebe sama Bowenovou technikou.“ Nebo prostě klikněte na tento odkaz :). Pak si už jen nadiktujte, kam to máme poslat zcela zdarma. No dál je to už doslova „brnkačka“… Tak co? Jdete do toho? Je přece krásně…

Řekněte mi, co si o tom myslíte? Komentujte níže!