VIP INDIVIDUÁLNÍ

KURZ BOWENOVY TECHNIKY

PERLA MEZI MASÁŽEMI

Luxusně s lektorkou jen pro Vás, u Vás

Doteky této techniky jsou jako perly, kterými zdobíte zdraví svého těla. Jsou vybírány stejně tak pečlivě a každý z nich je pro tělo mistrovským kouskem. Dát tělu Bowenovu techniku je jako dát ženě perlový náhrdelník. Odvděčí se láskou a oddanou podporou. Chcete se o to dělit?

OBJEDNEJTE SI LEKTORKU JEN PRO SEBE VYTĚŽTE PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ

Jste tu naprosto správně


VÁŠ NÁPAD JE MOUDRÝ

Neradi se perete s jinými zájemci o lektorovu pozornost? Chcete na své otázky odpovědi hned a probírat témata, která jsou důležitá pro vás? Individuální kurz je to pravé místo pro náročné. Naučím Vás to tak, jak to budete přesně potřebovat. Jestli často cestujete, vrcholově sportujete, nebo pracujete s lidmi jiným způsobem? Zisk z toho mají lidé od cestovatelů, přes zpěváky či vrcholové sportovce. Jejich čas je vzácný a potřeby specifické. Vyhovte si.

Možná děláte něco úplně jiného, ale tohle vám ulehčí a zpříjemní vaši hlavní činnost. Pomůže, když už jste unavení. Uleví, když něco bolí a možná skvěle doplní váš záběr. Když potřebujete použít něco mnohem méně náročného, ale přitom hodně účinného. Právě jste to objevili. Bowen je pohodový a účinný. Proč vám to někdo neřekl dřív? Všechno má svůj čas. Lepší, než brzy, je ve správnou dobu.

CO NA KURZU NAJDETE?

 • MÁTE RÁDI VĚCI, KTERÉ GENIÁLNĚ FUNGUJÍ?
  Tady se tedy potěšíte.
 • LÁKAJÍ VÁS VÝZVY?
  Budete na sebe hrdí, Mont Blanc také není pro každého turistu.
 • UMÍTE SE OCENIT?
  Po kurzu Bowena budete mít 100% za co.
 • TĚŠÍ VÁS POSOUVAT HRANICE TOHO, CO "NEJDE"?
  To bude zřejmě vaše oblíbená hra.
 • TAKÉ VÍTE, ŽE V SÍLE A DŘINĚ TO OPRAVDU NENÍ?
  Tělo bude napjatě naslouchat vašim jemným pokynům.
 • RÁDI PATŘÍTE K ELITĚ?
  Bowen v rukách je něco jako modrá krev v žilách.

Naučíte se nejdůležitější hmaty této techniky. Projdete sestavu pro celé tělo. Zvládnete pak pomoci od migrén, bolestí krku, ramen, lopatek, po bolesti beder na několik hmatů. Dostanete se i mnohem hlouběji. Kurz trvá dva dny a bude jen pro vás.

Žádné davy lidí a poletující lektor, ale pohoda vlastního tempa. Otázky zodpovězené hned a žádná zbytečná chyba, která by zůstala z nedostatku času. Má-li člověk čemukoliv věnovat svůj drahocený čas, tak pro maximální výsledek. Při tom v klidu a v pohodě. Postupujeme podle vás. Když bude potřeba pomoci, lektorka bude stále poruce. Nepřesnosti hned spravíme a vy budete mít jistou ruku.

BONUSY
Buďte v klidu. I po kurzu budete mít bezpečnou pomoc.
Detailní výuková videa s anatomickými podkresy a nápravami chyb ZDARMA. Ukázku najdete níže.

ÚŽASNÝ POCIT ÚLEVY ZAŽIJETE NA VLASTNÍM TĚLE

Kurz jsou zároveň takové lázně. Je prima sledovat, jak odpadají různé bolístky a potíže. Není nad to pocítit a zažít výsledky na vlastním těle. Vlastní zkušeností se naučíte nejvíc. Pocítit, co několik přebrnknutí s vaším tělem dokáže, dá víc, než hodiny výkladu. Vy pak prostě víte, co to dokáže.

BONUS UŽ PŘED KURZEM
~

VÝUKOVÁ VIDEA Z CELÉHO KURZU V CENĚ

Můžete se s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Při získání Hlavního kurzu dostanete hned video se základními hmaty a také kompletní výukové video. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu. Dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby. Abyste dosahovali co nejlepších výsledků, cítili se jistí.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ O KURZECH?

Máte rádi lektora hodně pro sebe? Ti nejlepší si to zaslouží.

Ahoj Danuško, moc děkuji za víkendový kurz, byl dostačující výklad, dlouhá praxe, dobrá organizace. Řekla bych jeden z nejlepších a nejpřínosnějších kurzů, který jsem zatím absolvovala. Ještě jednou za vše moc díky a už se těším na další pokračování a rozšíření.
Lenka Beková

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kdo může na prezenční kurz Bowenovy techniky?

Každý, kdo se to chce dobře naučit. Neslibuji snadný kurz, ale výsledek bude stát za to. Tato technika si pro svou účinnost žádá pořádnou praxi.

Je to namáhavé?

Na hlavu - trochu ze začátku. Tato technika má jinak velkou přednost v tom, že i jemný hmat má velkou účinnost. Proto i drobná žena dokáže bez námahy pomocí této techniky ovlivnit potíže vzrostlého muže.

Mám malé dítě, půjde na něj Bowen použít?

Výborně lze „brnkání“ použít na děti od narození, především na děti od dvou let věku, kdy mají někdy potíže s usínáním (neklid). „Bowenova ukolébavka“ funguje velice rychle, stačí ji aplikovat na zádíčka, případně nožičky.

Bowenova technika mne zajímá, ale jsem laik. Můžu přijít?

Ano, kurz je hlavně praktický a technika je bezpečná. Můžete si udělat hezký víkend s partnerem, nebo kamarádkou. Abyste měli i Vy v dosahu někoho, kdo se postará na oplátku zase o Vás.

KDYŽ SE DO TOHO DÁTE, CO BUDE PO TOMTO KURZU?

 • Po Hlavním kurzu následuje možnost projít tři velké Speciály: Horní část těla (3 dny), Dolní část těla (3 dny) a Střední část těla (2 dny). Pořadí podle chuti a zájmu. Tam si pak poradíte už se spoustou problémů na několik hmatů.
 • Máte už něco za sebou? Byli jste už u na kurzu u jiného lektora? Jestli to umíte, tak můžete rovnou na Speciál - napište mi na email, domluvíme se.

Speciály jsou na konkrétní téma, třeba oblast ramenního kloubu, rukou, kolen, kotníků a dalších problémů. Povyšují efekt mnohem výše. Pořadí speciálních témat, která si pak vyberete absolvovat, je pak čistě na vaší zvědavosti. Speciální kurzy jsou co téma, to jeden den. Horní a dolní část těla jsou složené do dvou třídenních speciálů, plus jeden víkend na téma břicha s plodností a dýchací problematiky.

"SMYSL NEMÁ PSÁT DÁL O NĚČEM, CO MUSÍ SE ZAŽÍT"