Jak na syndrom karpálních tunelů?

Znáte to? “Doktor mi řekl, že to je syndrom karpálního tunelu”, slýchám často říkat klienty, které brní ruce a v noci, že to je horší. Bývá jim nabídnuta především operace: “Dneska se to dělá ambulantně, běžný úkon” říkají někteří lékaři. Pokud jste mluvili s někým, kdo ji podstoupil, víte, že ne každému to pomohlo podle očekávání, dokonce to je někdy i horší. Každý se také do operace nehrne, pokud to není opravdu už moc špatné, už jen kvůli poměrně dlouhé rekonvalescenci, kdy je doslova “bez ruky”. Léky mohou ulevit, ale problém to neřeší. U těhotných nelze ani jedno ani druhé použít. Přitom často stačí tak málo. Povím Vám o něčem, co jsem už mnohokrát viděla na vlastní oči.

Nejdřív obavy a pak úleva. Týká se to manuálně pracujících, sportovců i budoucích maminek. Pro všechny je to bezpečná technika, kterou si dokáží aplikovat i sami na sobě. Jde o Bowenovu techniku, kterou jsem už viděla zafungovat u desítek lidí. Je sice lepší, když Vás ošetří někdo druhý, kdo to umí. Ovšem to vždycky nejde. Pak je k dispozici možnost samoošetření Bowenem a sice BowSelf – tedy míněno “BowenujSe”.
Možná se zeptáte, co když to nefunguje dost? Na to je jednoduchá odpověď – udělejte to a uvidíte. Pokud Vám ještě nepadají věci z ruky a jste zatím ve fázi nočního případně denního brnění, kdy o operaci neuvažujete, tak není na co čekat. Viděla jsem i překvapivé účinky, ty Vám ale slibovat nebudu. Proč ale zase neříct, co zkušenost přinesla, že výsledky jsou velmi dobré. Stačí to jen udělat, abyste mohli říct, do které kategorie patříte. Uděláte-li to aspoň trochu dobře, něco se stane určitě.
Pokud jste si již o videa řekli, máte je ve svém e-mailu. A jinak stačí si o ně říci a dostanete je také.

Řekněte mi, co si o tom myslíte? Komentujte níže!