ZAUJALA VÁS BEMER TERAPIE?

JAK SE O NÍ DOZVÍTE VÍC?

Slyšeli jste o BEMER a chtěli byste vědět víc? Chcete si jej osobně vyzkoušet, pronajmout či možná i koupit? Nebo se chcete BEMER terapií dokonce obchodně zabývat sami? To je velmi dobrý nápad - všechno.

JAK SE DOSTANETE K POTŘEBNÝM INFORMACÍM?

Politika BEMER jako firmy určuje předávání odborných informací kromě oficiálních stránek firmy a oficiálních stránek poradců hlavně přímo přes odborné poradce. Je to nutné, protože široký záběr působení BEMER terapie nedovedeme stručně popsat a vy byste obtížně v té záplavě informací hledali to, co pro sebe potřebujete vědět. Odborný poradce bude odpovídat konkrétně na vaše otázky, ušetříte tak mnoho času. Důležité také je, že se vyhnete mnohým zavádějícím a mylným tvrzením. Kvalitní poradce vám řekne jen to, co je odborně podloženo a poskytne také obrazový materiál a videomteriál, který to dokládá.

Možná nejste zvyklí používat osobní konzultace. Nemusíte se ničeho bát, budu-li nyní mluvit za sebe jako poradce, jde o naprosto nezávazné setkání (dnes i ONLINE, nebo telefonicky) a je ZDARMA. Můžete tedy využít třeba mých zkušeností, hledáte-li zkušeného a přátelského člověka, který vás touto bohatou oblastí srozumitelně provede. Nadstandartně se o vás postarám a poradím. Popovídáme si a uvidíme, jak se nám to spolu bude zamlouvat.

Poradci nejsou jako "rohlíky" - nejsou všichni stejní - lidsky ani odborně. Vzdálenější, ale kvalitnější poradce je přínosnější, než průměrný blízko. Ten, s kým se nakonec rozhodnete spolupracovat, je vysokou měrou spoluzodpovědný za to, jak vám BEMER bude sloužit, nebo jak vám to obchodně půjde. To je můj cíl pro vás.

Při konzultaci se mnou se dozvíte, co všechno budete využívat a jak by moje podpora vás jako uživatele či partnera vypadala. Moje široké zkušenosti jsou vám k dispozici. Také jak vám budu vyhovovat jako člověk a to je minimálně stejně důležité. 

Proč já dělám BEMER a za co hlavně jsem této užitečné práci vděčná?
To se dozvíte ve videu. Nejlépe si to pusťte teď a celé.

Ing. Dana Švestková, Ph.D.

- Oficiální BEMER přednášející pro ČR pro lékařskou i laickou veřejnost
- Přednášející na I. lékařském symposiu o BEMER terapii 2019
- Úspěšný prodejce a poradce partnerů

MOJE PODPORA A SYSTÉM PRÁCE S BEMER ZÁKAZNÍKY
ČI PARTNERY JE NADSTANDARTNÍ.

V ČEM?

Koho BEMER zaujal a chtěl by ho jakkoliv používat, potřebuje více, než jen obecné informace z internetu a pár rad. Můžete ode mne mít všechny potřebné informace i materiály k tomu, aby bylo vaše pochopení práce s BEMER jasné a vnitřně naprosto v souladu. V této míře podpory klientů či partnerů je spolupráce se mnou právě to nadstandartní.

MÁ CENU DO BEMER INVESTOVAT?

Ať energii, či peníze? Jednoznačně ano.
Covid, neCovid - BEMER lidé stále potřebují a investují do něj.

Chcete si promluvit raději rovnou telefonicky?
Zastihnete mne na telefonu 774 493 383


NOVĚ - prezentace BEMER Horse-set

23. 10. 2020
Krásný workshop zajímavý i pro "nekoňáky".
S Astrid Shoning a Alexanderem Durbanem - mezinárodními kapacitami ve světě koní. Praktické předvedení, příklady úspěšných řešení potíží.
Trvání: 40 minut.
Verze: CZ, DE
Podcast: CZ, DE
Text: CZ

NOVĚ - úvodní prezentace BEMER pro zvířata

19. 9. 2020
Slouží jako úvodní informační materiál. Trvání 12 minut. Přistup máte svůj automaticky - odkaz najdete také nahoře v menu mezi ostatními přednáškami.

Záznamy přednášek

Vaši zájemci si polechnou, když mají čas.

Úvodní přednáška
Dermatologie
Psychologie
Sport
Diabetologie
Roztroušená sklerózaJE TO MOUDŘE INVESTOVANÝ ČAS