BEMER OBCHODNÍ MOŽNOSTI

ZAUJALA VÁS BEMER TERAPIE?

BEMER terapii lze přirozeně a úspěšně připojit k Vaší současné činnosti.

ODPOVÍDAT BUDE:

Ing. DANA ŠVESTKOVÁ, Ph.D.

- Oficiální BEMER přednášející pro ČR pro lékařskou i laickou veřejnost
- Přednášející na I. lékařském symposiu o BEMER terapii 2019
- Úspěšný prodejce a poradce partnerů i pro zdravotnictví
Supervizor a psychoterapeut

4 ZÁKLADNÍ ZÁSADY

spolupráce se mnou

 • SAMI SE NEJPRVE JASNĚ PŘESVĚDČÍTE O KVALITĚ BEMER
  Partnery se lidé stávají až ve chvíli, kdy jsou sami osobně jasně přesvědčeni jeho výsledky. Díky tomu je pevně podepřena Vaše sebedůvěra. Vždyť o BEMER oficiálně projevila zájem i NASA. I zájem "obyčejných" lidí je velký. Váš zájem není jediný na světě - zájem budou mít i další. Ač je na trhu od začátku milénia, BEMER se v Čechách nyní začal opravdu rozmáhat. A zvláště pole okolo koní je skvělou příležitostí.
 • V BEMER NEJSOU ŽÁDNÉ POVINNÉ KVÓTY PRODEJE
  BEMER partneři jsou úspěšní proto, že to dělají rádi a jsou aktivní ze svých vnitřních pohnutek. Když zrovna není čas, nic se neděje. Pro partnerství ani NENÍ povinné BEMER koupit. Když byste nechtěli pokračovat, prostě jen odejdete. Ale sami uvidíte, že to bude fajn. Covid nám velmi pomohl - lidé si více hledí svého zdraví, když viděli práci zdravotnictví. Navíc díky omezením lze vše dnes zvládnout odkudkoliv online.
 • NA PRVNÍM MÍSTĚ JE PROSPĚCH KLIENTA
  Zájemce si pořizuje BEMER jedině tehdy, kdy je sám z vlastní zkušenosti přesvědčen o jasném přínosu pro svůj život. Může si BEMER nejprve dostatečně dlouho vyzkoušet a teprve pak jej pořídit. Vy jen předáte informace, které dostanete ode mne, oni si BEMER vyzkouší a díky jeho kvalitě 90 % vidí jasné výsledky. Vy pak vyhovíte jejich zájmu a zařídíte koupi - online z domova. Díky tomuto přístupu je BEMER velmi dobře veřejností přijímán.
 • KDO CHCE, HODNĚ SE DOZVÍ A PŮJDE MU TO
  Každý se v nové práci postupně zaučuje - mám pro vás výborně připravené materiály. Ne všichni se rodí s velkou odvahou - není třeba - i já jsem ji získala díky kvalitě BEMER a osobní podpoře - zde se moje profese psychoterapeuta a kouče výborně hodí. Umím způsob, jak na to, dobře předat i vám. Je to mnohem jednodušší, než se vám zdá 🙂 MOJI PARTNEŘI MAJÍ MOJI VELKOU OSOBNÍ I ODBORNOU PODPORU - proto je to velmi příjemné a přátelské prostředí.

Nikdo po vás nebude nic chtít - chtějte sami a 
k tomu budete mít mou plnou podporu.
Takto budete s BEMER prosperovat.

OSOBNÍ PŘÍNOS

Netušila jsem, jak velký přínos to bude mít i pro můj osobní život. Jak se člověk může narovnat a zesílit. Tedy to, proč já dělám BEMER a za co hlavně jsem této užitečné práci vděčná, můžete mít i Vy.
To se dozvíte ve videu. Nejlépe si to pusťte teď a celé.

MOJE PODPORA JE NADSTANDARTNÍ

Etický kodex firmy BEMER určuje velkou vstřícnost a předávání odborných informací kromě oficiálních stránek firmy a poradců hlavně přímo přes odborné poradce. Je to nutné, protože široký záběr působení BEMER terapie nedovedeme stručně popsat a vy byste obtížně v té záplavě informací hledali to, co pro sebe potřebujete vědět. Zároveň se ode mne dozvíte jen podložené informace, na které se můžete spolehnout. Kvalitní poradce vám řekne jen to, co je odborně podloženo, poskytne také obrazový materiál a videomteriál, který to dokládá.

Možná nejste zvyklí používat osobní konzultace. Nemusíte se ničeho bát, u mne jde o naprosto nezávazné setkání (i ONLINE, nebo telefonicky) a je ZDARMA. Můžete tedy využít mých zkušeností, hledáte-li zkušeného a přátelského člověka, který vás touto bohatou oblastí srozumitelně provede.

Poradci nejsou jako "rohlíky" - nejsou všichni stejní - lidsky ani odborně. Ten, s kým se nakonec rozhodnete spolupracovat, je vysokou měrou spoluzodpovědný za to, jak vám to obchodně půjde. A já na sebe ráda tu zodpovědnost za váš úspěch beru. Aby vám to šlo velmi dobře, to je s vaším aktivním přístupem můj úkol. Moje úspěšná práce v BEMER bude sloužit i vám.

Při konzultaci se mnou se dozvíte, co všechno můžete využívat a jak moje podpora pro vás vypadá. Moje široké zkušenosti jsou vám k dispozici. Tak zavolejte.

 

MÁ CENU DO BEMER INVESTOVAT?

Ať energii, či peníze? Jednoznačně ano.
Covid, neCovid - BEMER lidé stále potřebují a investují do něj stále více.

Chcete si promluvit raději rovnou telefonicky?
ZAVOLEJTE
Zastihnete mne na telefonu 774 493 383