PORADENSTVÍ, PRONÁJEM A PRODEJ PO CELÉ ČR

PODPORA VAŠEHO ZDRAVÍ

ONLINE PŘEDNÁŠKY A KONZULTACE

Bemer je lékařský přístroj na významné zlepšení prokrvení, mnohem víc, než cokoliv co znáte. Je však také naprosto bezpečný, takže se s výhodou používá pro indikované terapie doma.  

TERMÍNY ŽIVÝCH PŘEDNÁŠEK

ODBORNÍCI PRO VAŠE ZDRAVÍ

Při tak těžké chorobě je nutné použít to nejlepší. Výsledky studií s BEMER při léčbě RS jsou pro takto postižené lidi velkou nadějí.

SNADNO JEN na 3 kliknutí a
ZDARMA

CO MŮŽETE ČEKAT?

Základní informace dostanete ve videozáznamu přednášky, nebo při živé přednášce, kdy se můžete hned i ptát. Dole dle nabídky zvolte a odešlete formulář. Obojí je ZDARMA. Indikace BEMER viz ZDE.

Obsah úvodní přednášky je určen hlavně těm, kteří chtějí vědět souhrn, jak tato lékařská metoda může pomoci. Část posluchačů si to chce i za současné situace půjčit nebo si to dokonce pořídit, proto tam zazní i tyto informace.

Specializované přednášky jsou velmi konkrétní a obsahují mnoho odborného materiálu. Jsou určené pro laickou i odbornou veřejnost. Klidně se zaregistrujte.

Po shlédnutí se ozvu a doplníme vše, co potřebujete slyšet a vidět. Přednáška nemůže obsahovat vše, co máme k dispozici. Následná naše rozmluva je stejně důležitá, jako přednáška sama. 

Přihlásíte se snadno níže.

NEMÁTE S ONLINE PŘEDNÁŠKAMI ZKUŠENOST? Mým úkolem je být nápomocná. Nyní vás provedu celým procesem až do vstupu na přednášku. 

Přeji klidné dny

NEJSTE PC ODBORNÍCI? POUŽIJTE PRO ŽIVOU PŘEDNÁŠKU SNADNÝ NÁVOD

Bez instalace programů - SNADNO JEN na 3 kliknutí

  • REGISTRACE NA PŘEDNÁŠKU
    Klikněte na vybranou možnost a vyplňte registrační formulář. Na otázku "Kdo vás pozval", napište jméno vašeho zvajícího - pokud nevíte, napište DANA ŠVESTKOVÁ.
  • POTVRZUJÍCÍ EMAIL
    Přijde do vašeho emailu během krátké doby. Nelekejte se - bude anglicky, ale je to snadné - kam kliknout je obrázek níže. Přednáška se otevírá 30 min předem. Pro radu volejte vašeho zvajícího nebo před zahájením mne na tel.: 774 493 383. To zvládete.

NÁVOD NA PŘIPOJENÍ NA PŘEDNÁŠKU Z POTVRZUJÍCÍHO EMAILU

Klikněte na obrázek pro otevření a po otevření ještě jednou - zvětší se.

ZÁZNAMY PŘEDNÁŠEK

Poslechněte si, když máte čas.


Kůže je obrazem vnitřního stavu těla. Proto je BEMER velkou pomocí - působí na vnitřní fungování i z venku.


Regenerace je alfou a omegou sportovního tréninku. Tak jako hojení zranění i jeho prevence.


JE TO MOUDŘE INVESTOVANÝ ČAS