FYZIKÁLNÍ TEREAPIE BEMER - BEZPEČNÁ I PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

MOHUTNÁ PODPORA ZDRAVÍ

Bemer je lékařský přístroj na významné zlepšení prokrvení, mnohem víc, než cokoliv co znáte. Díky tomu tělo významně zlepšuje hojení, regeneraci a zdravotní stav celkově. Indikace jsou široké - prokrvení se týká 80 % známých chorob - lidí nebo zvířat - tedy "jednou metodou, široký záběr pomoci". Je však také naprosto bezpečný, takže se s výhodou používá pro indikované terapie doma nebo přímo u koně v boxu.  

ŽIVÁ ONLINE PŘEDNÁŠKA
17. 3. 2021 - STŘEDA V 18:00

PŘIJĎTE SI PRO INFO O PŘÍNOSU BEMER
NA SOUČASNÉ PROBLÉMY I PRO PŘÍPAD MOŽNÝCH BUDOUCÍCH

CHCETE TO VIDĚT, ALE ZROVNA NEMŮŽETE?

REGISTRUJTE SE I TAK - ZAŘÍDÍME JINÝ PŘÍSTUP 

Seznámíte se s principem, efektem a výběrem kazuistik úspěšného použití u lidí. Uvidíte jak BEMER vypadá a jak se používá. Dotazy na indikace zodpoví lékařka s dvaceti lety praxe s BEMER. Pro zájemce možnosti práce v BEMER.

  • Úvod do BEMER terapie

LÉKAŘSKÉ PŘEDNÁŠKY - ODBORNÉ KAZUISTIKY

O výsledky své až 18 leté praxe s BEMER se s námi podělili odborníci různých oborů. Využijte důkazů jejich zkušeností pro své zdraví i vy. Pak nás požádejte o vyzkoušení BEMER i pro vaše potřeby.

  • BEMER a Dermatologie
  • BEMER a Psychologie
  • BEMER ve sportu
  • BEMER v Diabetologii
  • BEMER a Roztroušená skleróza

KONĚ A MALÁ ZVÍŘATA

Hledáte pro svého koně, psa, kočku, nebo i slona pomoc? Řešíte úlevu při bolestech, psychických problémech nebo sportovní námaze a chcete pro ně vybírat z toho nejlepšího? To je moudré. BEMER je využíván u těch nejmenších zvířat po ta rozměrnější. Již mnoho veterinářů i majitelů s BEMER dokázalo zásadně pomoci. To se může velmi hodit vědět.

VYTVOŘTE SI PŘÍSTUP

VAŠE ÚDAJE SLOUŽÍ POUZE

PRO ODBORNOU KONZULTACI ZDARMA

Vaše osobní údaje budou použity pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu a pro následné nutné odborné poradenství. Vše zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

REGISTRACE JE KVŮLI MEDICÍNSKÉMU CHARAKTERU PŘÍSTROJE DVOUSTUPŇOVÁ

JE TO MOUDŘE INVESTOVANÝ ČAS