STAŇTE SE

PORADCEM BEMER TERAPIE

PRO LIDI, ZVÍŘATA NEBO KONĚ

BEMER je hledanou pomocí mnoha lidí - jakmile uvidíte, co umí a sami si jej vyzkoušíte, zjistíte proč.
V domácnostech, ve sportu zvířat i lidí, veterinárních ordinacích, klinikách, masérnách, poradnách celostní i západní medicíny i v dalších zdravotnických zařízeních širokeho spektra odborností je velkou pomocí a nadějí při širokém spektru potíží. Poradci se starají o konzultace a jsou k ruce novým uživatelům. 

BEMER terapii lze připojit i k Vaší současné činnosti.

Jak, to se dozvíte na webináři:

PORADCE BEMER TERAPIE

pro lidi, zvířata, koně

25. 4. 2022 ve 20:15

Dozvíte se, kdo může poradce dělat, jak to celé probíhá a jak se k tomu můžete dostat. Můžete se ptát na cokoliv, co se BEMER poradců i samotné terapie týká - u lidí, zvířat i koní.

PŘEDNÁŠET A ODPOVÍDAT BUDE:

Ing. DANA ŠVESTKOVÁ, Ph.D.

- Oficiální BEMER přednášející pro ČR pro lékařskou i laickou veřejnost
- Přednášející na I. lékařském symposiu o BEMER terapii 2019
- Úspěšný poradce partnerů a zákazníků, i pro zdravotnictví
Supervizor a psychoterapeut

4 ZÁSADY BEMER 

 • V BEMER NEJSOU ŽÁDNÉ POVINNÉ OBCHODNÍ AKTIVITY
  BEMER poradci jsou úspěšní proto, že to dělají rádi a jsou aktivní ze svých vnitřních pohnutek. Když zrovna není čas, nic se neděje. Pro poradenství ani NENÍ povinné BEMER koupit. Když byste nechtěli pokračovat, prostě jen odejdete. Ale sami uvidíte, že to bude fajn. Covid nám velmi pomohl - lidé si více hledí svého zdraví, když viděli práci zdravotnictví. Navíc díky dočasným omezením jsme vymysleli způsoby, jak vše dnes zvládnout kvalitně odkudkoliv online.
 • KAŽDÝ SE NEJPRVE SÁM PŘESVĚDČÍ O KVALITĚ BEMER
  Poradci se lidé stávají až ve chvíli, kdy jsou sami osobně jasně přesvědčeni jeho výsledky. Díky tomu je pevně podepřena Vaše sebedůvěra. Vždyť o BEMER oficiálně projevila zájem i NASA. I zájem "obyčejných" lidí je velký. Ač je tu od začátku milénia, BEMER se v Čechách teprve nyní začal opravdu rozmáhat. Zvláště pole okolo koní potřebuje obsloužit.
 • NA PRVNÍM MÍSTĚ JE PROSPĚCH KLIENTA
  Člověk si pořizuje BEMER jedině tehdy, kdy je sám z vlastní zkušenosti přesvědčen o jasném přínosu pro svůj život. Může si BEMER nejprve dostatečně dlouho vyzkoušet a teprve pak jej pořídit. Poradce s ním probírá jeho potíže a předává odborné informace, které načerpáte od nás, nebo pomůžeme přímo.
 • KDO CHCE, HODNĚ SE DOZVÍ A PŮJDE MU TO
  Každý se v nové práci postupně zaučuje - máme pro vás výborně připravené materiály. Ne všichni se rodí s velkou odvahou - není třeba - zde se moje druhá profese psychoterapeuta a kouče výborně hodí.

Pokud vás BEMER nadchl a zároveň cítíte strach

- je to pro vás ta správná cesta. Moje vlastní zkušenost 🙂

V tomto videu zjistíte, proč je nadšení spolu se strachem ten správný indikátor toho, že byste se do toho měli skutečně pustit. Mluví mi to z duše. Strach potom necháte plavat, protože budete mít u mne tu nejlepší podporu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

S KÝM MÁTE TU ČEST?

V tomto záznamu mé přednášky z celoevropské výroční konference firmy BEMER z roku 2021 popisuji naprosto otevřeně svoje osobní zkušenosti. Nejlépe si to pusťte teď a celé.

TAKHLE TO DĚLÁM JÁ

Ač má být předávání odborných informací kromě oficiálních internetových stránek hlavně přímo přes odborné poradce, ne vždy se to všem daří. Záleží tedy velmi na tom, od koho čerpáte informace. Budete potřebovat zvláště ze začátku podporu, mít se koho kdykoliv zeptat. Při proškolování svých kolegů to považuji za svou prioritu. V tomto se vší skromností jinde těžko najdete lepší podmínky. Bez kvalitního vedení byste jen obtížně hledali to, co pro sebe potřebujete vědět. 

Možná nejste zvyklí používat osobní konzultace. Nemusíte se ničeho bát, u mne jde o naprosto nezávazné setkání (i ONLINE, nebo telefonicky) a je zásadně ZDARMA. Můžete tedy využít mých zkušeností, hledáte-li zkušeného a přátelského člověka, který vás touto obsáhlou oblastí srozumitelně provede.

Poradci nejsou jako "rohlíky" - nejsou všichni stejní - lidsky ani odborně. Ten, s kým se nakonec rozhodnete spolupracovat, je vysokou měrou spoluzodpovědný za to, jak vám to půjde. Já na sebe ráda tu zodpovědnost beru. Moje úspěšná práce v BEMER bude sloužit i vám.

Při konzultaci se mnou se dozvíte, co všechno můžete využívat a jak právě moje podpora pro vás vypadá. Zavolejte.

 

Nikdo po vás nebude nic chtít.
Jsem tu pro ty, co chtějí sami.

Jsem tu od toho "jak"...

BEMER lidé stále potřebují a potřebovat budou.

Chcete si promluvit raději rovnou telefonicky?
ZAVOLEJTE
Zastihnete mne na telefonu 774 493 383