BEMER 

Fungování těla je velmi závislé na přísunu kyslíku a živin. Ve stáří, stresu, zranění či nemoci víc, než kdy jindy.

BEMER 

Fungování těla je velmi závislé na přísunu kyslíku a živin. Ve stáří, stresu, zranění či nemoci víc, než kdy jindy.

BEMER 

Fungování těla je velmi závislé na přísunu kyslíku a živin. Ve stáří, stresu, zranění či nemoci víc, než kdy jindy.

FYZIKÁLNÍ TEREAPIE BEZPEČNÁ I PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

CHCETE SE V ŽIVOTĚ
VÝZNAMNĚ POSUNOUT?

Možná právě nemůžete pracovat ve své profesi. Pojďte se zabavit a zbavit deprese něčím zajímavým. Možná hledáte změnu. Možná chcete pomáhat lidem. Seznamte se s něčím, co může vyřešit současné i budoucí absence možnosti pracovat ve vašem oboru. Začít dělat jinou či další zajímavou a seberealizující práci. 

Je štěstí, když člověk svou obživu zajišťuje něčím, co považuje za velmi užitečné a potřebné.  Za čím 100% stojí co do serióznosti. Může si vybrat, s kým bude pracovat a kdy to bude dělat. Jak hodně se tomu bude věnovat = kolik si vydělá. Bez ohledu na situaci venku. Pod toto se podepíšu. 

Nikdy by mne nenapadlo, že něco takového budu tak ráda dělat. BEMER terapie taková je - vědecky podložená, lékařsky používaná, dobře laicky použitelná. Výsledky mluví samy za sebe.

Můžete se mne naprosto nezávazně zeptat, jak to prakticky vypadá - napište mi přes formulář zde na stránce nebo zavolejte. Nemusíte vůbec nic kupovat, ani nejsou žádné povinné termíny a kvóty. Možná zatím nejste odborníky na přímý prodej a myslíte si, že to není nic pro vás.

Ani já jsem to neuměla a myslela si, že si přístroj takové hodnoty ode mne nikdo při zdravém rozumu nekoupí - možná tak jeden - dva za celý rok. Mýlila jsem se hodně, je o to zájem víc, než si umíte představit. Proč? Protože to řeší mnohé palčivé potíže. Ale nikdy by mne nenapadlo, že budu až takto úspěšná. Hlavně díky tomu, co jsem se naučila. A to dám k dispozici i vám.

CHCETE VĚDĚT TAJEMSTVÍ?

Jestli vás bude někdo odrazovat, nebo si sami nejste jistí, tak vězte, že jediný smysl má, pokud dokážete vzbudit u lidí zájem s výslednou koupí. Dokud vám toto nepůjde, tak z toho nikdo -  ani já ani výrobce nic nemá. Proč bych vynakládala tolik energie, času a i dokonce peněz na překlady a přípravu podkladů, když by to nemělo smysl? Smysl dává jen úspěšný partner. Covid, necovid - BEMER lidé stále potřebují a investují do něj. Nakonec, můžete si to bez jakékoliv investice vyzkoušet, než do toho půjdete naostro. Zavolejte mi, pustím vás dál.

POJĎTE SE MNOU SPOLUPRACOVAT

Nejprve vám ukáži, jak užitečný a potřebný pro lidi BEMER je. Druhou částí je, jak to prakticky dělat, jak jednat, mluvit tak, aby to bylo pro vás i zájemce příjemné - a to považuji za mnohem důležitější. 

Jako nový partner nemusíte hned všechno umět. Máte u mne materiály a prezentace k tomu, aby bylo vaše pomáhání lidem přes BEMER pro vás příjemné a byli jste s tím vnitřně naprosto v souladu. Přímost a slušnost.

Máte to takto k dispozici pouze vy - moje skupina kolegů a také vaši budoucí partneři a zákazníci.

K DISPOZICI DOSTANETE:

 • Co dělat a říkat, aby lidé mohli chtít BEMER
  Několik prezentací, ze kterých se snadno naučíte, jak jednat, abyste přirozeně a příjemně byli žádáni o pronájem nebo prodej BEMER
 • Online přednášky pro Vaše zájemce
  Než se zorientujete, používejte mou online prezentaci, která vašim zájemcům objasní hlavní principy a přínosy BEMER terapie
 • Záznamy lékařských přednášek
  K dispozici je 5 témat, která přednáší lékaři s mnohaletými zkušenostmi s BEMER
 • Ukažte přínos BEMER pro domácí mazlíčky
  Prezentace pro malá zvířata přináší mnoho zajímavých výsledků
 • Horse-set pro královské zvíře
  Skutečná perla pro chovatele a trenéry koní. Kůň je velmi citlivé zvíře a jeho ošetřování často vyžaduje nadstandartní metody.
 • Jak se postarat o zákazníka?
  K tomu se bude hodit návod, kde krok po kroku budete následovat praktické pokyny jak udělat objednávku a jak se o nového hrdého uživatele BEMER postarat
 • Jak se postarat o nového partnera?
  To je opravdu důležité vědět. Každý partner potřebuje přesně a co nejdříve vědět, co má dělat, aby se mu jeho investice energie brzy vrátila ve spokojených zákaznících či nových partnerech
 • Kolik za tu důležitou práci dostanete?
  Odměna je pak naprosto zasloužená. Odvedete kvalitní práci a za tu je kvalitní odměna. Na co ji použijete? Co splní tato práce, která je i radostí, Vám?

Pokud budete tyto věci používat a řídít se radami, které dostanete, budete v pomáhání úspěšní. To s klidným svědomím slíbím. Potřebujete s něčím poradit, chcete vědět víc? Zavolejte mi =>>> 774 493 383.

Díky za důvěru a těším se na rozhovor o BEMER

Dana Svestkova - foto

Ing. Dana Švestková, Ph.D.
tel.: 774 493 383
email: dana@bowencentrum.cz

- Oficiální BEMER přednášející pro ČR pro lékařskou i laickou veřejnost
- Přednášející na I. lékařském symposiu o BEMER terapii 2019


Jak poznáte, že se na to hodíte? Uvidíme.
Napište mi.NOVĚ - prezentace BEMER Horse-set

23. 10. 2020
Krásný workshop zajímavý i pro "nekoňáky".
S Astrid Shoning a Alexanderem Durbanem - mezinárodními kapacitami ve světě koní. Praktické předvedení, příklady úspěšných řešení potíží.
Trvání: 40 minut.
Verze: CZ, DE
Podcast: CZ, DE
Text: CZ

Přejít na prezentaci

NOVĚ - úvodní prezentace BEMER pro zvířata

19. 9. 2020
Slouží jako úvodní informační materiál. Trvání 12 minut. Přistup máte svůj automaticky - odkaz najdete také nahoře v menu mezi ostatními přednáškami.

Přejít na prezentaci

Záznamy přednášek

Vaši zájemci si polechnou, když mají čas. Pošlete mi jejich jméno a email a vytvořím jim přístup na vybrané, nebo na všechny. Seznam najdete v menu "Záznamy přednášek".

Úvodní přednáška
Dermatologie
Psychologie
Sport
Diabetologie
Roztroušená sklerózaJE TO MOUDŘE INVESTOVANÝ ČAS